Play-off vilciens ir aizgājis

01.02.2018 07:01

Latvijas hokeja čempionāta pirmās līgas spēlē “LSSS” savā laukumā ar 4:9 (1:4, 3:3, 0:2) zaudēja turnīra līderei “Mārupei”. Liepājnieku piektajā zaudējumā pēc kārtas mūsējo labā divus vārtus guva Aleksandrs Novikovs.

Pirmā perioda vidū Aleksandrs Novikovs realizēja lielo skaitlisko vairākumu, bet turpinājumā nepilnu piecu minūšu laikā Mārupes hokejisti atbildēja ar četriem goliem. Otrajā trešdaļā abas vienības guva pa trim vārtiem, bet viesi divus no saviem goliem iemeta, realizējot skaitlisko vairākumu. Noslēdzošajā trešdaļā viesu spēlētāji Jānis Brakšs un Rihards Dombrovskis mājiniekiem rezultātu padarīja jau ļoti nepieklājīgu.

Liepājas vienības treneris Guntis Pujāts par galveno zaudējuma iemeslu nosauca pieredzes trūkumu. Pretiniekos bijuši spēlētāji ar nopietnu hokeja pieredzi, bet mūsējie fiziskai kontakta spēlei nav bijuši īsti gatavi. Pujāts atzīmēja, ka ir arī traumēti spēlētāji, kā arī treneris vēlējies, lai lielāku pienesumu dotu virslīgā pieredzi guvušie hokejisti. Pujāts uzskata, ka pirmās līgas izslēgšanas spēļu vilciens ir jau aizgājis un tagad galvenā uzmanība jāvelta U18 čempionātam.

Liepājnieki regulārajā turnīrā ir aizvadījuši 12 mačus, pēc kuriem 9 komandu konkurencē ar 13 punktiem ieņem 7. vietu.

Līdz pamatturnīra beigām liepājniekiem ir palikušas piecas spēles, bet šonedēļ “LSSS” izbraukumā tiksies ar HS “Rīga 2001” un “Lido”.