Ceturtdiena, 29. oktobris Laimis, Laimonis, Elva, Elvijs, Elvis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Sastāvs grandiozs, “Liepājas” mērķis – zelts

Sastāvs grandiozs, “Liepājas” mērķis – zelts
"Liepājas" galvenā trenera Gunta Pujāta (centrā) rīcībā ir izcils sastāvs, lai savā pirmajā sezonā virslīgas komandas galvenā trenera amatā izcīnītu kluba vadītāju prasīto valsts čempiona titulu. (Foto: Ģirts Gertsons)
09.09.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Šovakar pulksten 19.30 savā laukumā Latvijas hokeja virslīgas jaunās sezonas pirmo spēli aizvadīs hokeja klubs “Liepāja”, kas vasarā būtiski pastiprināja sastāvu un uzskatāms par vienu no pašmāju čempionāta galvenajiem favorītiem.

Muskuļi

Liepājas ledus lauvu rindas šovasar papildinājušo spēlētāju saraksts ir iespaidīgs. Dzimtajā vai gandrīz dzimtajā pilsētā atgriezušies Egils Kalns, Artūrs Mickēvičs, Kārlis Ozoliņš, Linards Mazurs-Mago, Kristaps Nīmanis, Mārtiņš Gipters. Tā jau ir faktiski vesela augstas raudzes spēlētāju maiņa, bet vēl mūsējiem ir pievienojušies vairāki gados jaunāki un pagaidām mazāk zināmi, taču daudzsološi hokejisti. Uzmanību vērts pievērst, piemēram, Raivo Freidenfeldam, kuram ir potenciāls kļūt par vienu no sezonas atklājumiem. Zaudējums ir Marka Kaļeiņikova izkrišana no sastāva operācijas dēļ. Liepājnieku pagājušās sezonas snaiperis varētu atgriezties ierindā, tuvojoties gada izskaņai.

Ja komandā būtu palicis Māris Diļevka, “Liepājā” atdzimtu jaunākās paaudzes gandrīz vai leģendārais uzbrucēju trio Kalns–Zabis–Diļevka. Taču Māris devies leģionāra gaitās uz Somiju. Liepājnieku treneri vēl meklē Zabim un Kalnam piemērotāko partneri, bet “Amber Puck” turnīrā visvairāk ar abiem snaiperiem kopā spēlēja strādīgais un raženais Mazurs-Mago, kurš tehniskajā virknējumā varētu ienest spēka hokeja elementus.

Uz Zviedriju pārcēlies vārtsargs Kristaps Nazarovs, kura prombūtnē pēc lauvu stabila pirmā numura izskatās Māris Jučers. No jaunās paaudzes talantiem varētu pietrūkt Endija Butāna, kurš šosezon kļuvis par Jelgavas alni.

Taču jaunpienācējiem vajadzētu ar uzviju kompensēt aizbraukušos. “Liepājai” varbūt pietrūkst dažu veterānu, taču komandas kodolu veido jau nobrieduši spēlētāji savos labākajos gados. Mūsējo līderi ir guvuši panākumus gan Liepājas, gan citu klubu rindās un ir spējīgi izpildīt kluba vadītāja Andreja Žukova doto uzdevumu – izcīnīt Latvijas čempionu titulu.

Konkurenti

Citi reālākie pretendenti uz virslīgas zeltu ir pagājušās sezonas regulārā čempionāta uzvarētājs “Olimps”, kas šogad apvienojis spēkus ar “Ventu 2002”, kā arī “Mogo” un “Zemgale/LLU”, kas šogad “Liepājas” vietā pildīs Rīgas “Dinamo” fārmkluba lomu.

“Kurbada” prombūtnē šīm četrām vienībām nomināli vajadzētu stabili aizpildīt visas četras pusfināla vakances, bet “Prizmai/IHS”, “Dinaburgai” un hokeja skolai “Rīga” atliktu sadalīt 5.–7. vietu.

Liepājā sezonas priekšvakarā notikušajā pārbaudes turnīrā bija redzama “Liepājas” potenciālā jauda, taču mūsējie ne vienmēr to pilnībā apliecināja. Pārbaudes mačos tas ne vienmēr ir vajadzīgs, turklāt lauvas jau īsti nav par ko kritizēt, jo liepājnieki uzvarēja visos trīs mačos. Tomēr jānovēl, lai oficiālajās cīņās “Liepāja” pirmajā periodā netērētu laiku, lai iešūpotos, tādējādi oponentiem dodot iespēju aizķerties spēlē. Ar pareizu attieksmi un noskaņošanos liepājniekiem vajadzētu bez grūtībā pārbraukt pāri vismaz nomināli vājākajai daļai no šīs sezonas pretiniekiem. Šo nosacīto problēmu daļēji atzīst arī “Liepājas” galvenais treneris Guntis Pujāts, kurš grib, lai viņa komanda laukumā dodas ar pārliecību par savu spēku, bet ne ar pašpārliecinātību.

Bonuss

Virslīgas regulārajā sezonā katra komanda aizvadīs 6 apļus jeb 36 spēles. Gan pusfinālā, gan finālā uzvarētāji tiks noskaidroti sērijā līdz 4 uzvarām.

Šosezon diviem Latvijas klubiem “Liepājai” un “Mogo” papildu spēles nodrošinās Baltijas kausa izcīņa, kurā startēs arī pa divām komandām no Lietuvas un Igaunijas.

Mūsējie turnīra pirmajā kārtā novembra nogalē cīnīsies Viļņā, kur lauvu pretinieces būs komandas “Hockey Punks” no Lietuvas un igauņu “Narva PSK”. Baltijas kausa izcīņas “Final Four” norisināsies Rēzeknē.

“LIEPĀJAS” SASTĀVS

Vārtsargi: Māris Jučers, Mārcis Glūzda , Patriks Bērziņš.

Aizsargi: Mārtiņš Gipters, Reinis Demiters, Ralfs Grīnbergs, Mārtiņš Oskars Freimanis,Kristaps Nīmanis, Kristers Freibergs, Pauļus Rumšēvičs, Matīss Petrovics, Romāns Ņekļudovs, Emīls Auziņš, Renārs Kamergrauzis.

Uzbrucēji: Bruno Zabis, Egils Kalns, Klāvs Plānics, Artūrs Mickevičs, Kārlis Ozoliņš, Linards Mazurs-Mago, Māris Miezis, Raivo Freidenfelds, Rihards Ričards Fomins, Valters Freijs, Deniss Vilmans, Roberts Krieviņš, Niks Zīle, Marks Kaļeiņikovs, Karolis Krasiļņikovs, Mikss Krišs Rungovskis.

Galvenais treneris: Guntis Pujāts

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz