Septiņi vārti astoņās minūtēs

29.01.2019 07:01

Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” savā laukumā pārliecinoši ar 11:6 (2:1, 7:3, 2:2) pārspēja turnīra pastarīti “Prizmu”. Liepājniekiem 4 rezultativitātes punktus nopelnīja Ričards Fomins, bet aizsargs Edgars Čirkšis guva 3 vārtus.

Iepriekšējo mājas spēli “Liepājas SSS” aizvadīja 25. novembrī, kad ar 2:0 pārspēja HS “Rīga 2002”. Turpinājumā mūsējiem sekoja septiņu spēļu izbraukuma sērija, kurā lauvēni guva vien divas uzvaras.

Atgriešanās Liepājas ledushalles laukumā padevās iespaidīga, turklāt atzīmēšanas vērta ir otrā trešdaļa, kurā laukuma saimnieki nepilnu 8 minūšu laikā “Prizmas” cietoksnī sabēra 7 ripas. Spēles sākums neliecināja, ka mājinieki gūs pārliecinošu uzvaru, jo cīņas sestajā minūtē rezultātu atklāja rīdzinieki. Trenera Nikolaja Siļčonoka vadītā vienība vēl līdz pirmā perioda izskaņai izvirzījās vadībā ar 2:1, bet Kristiāns Zelts 27. minūtē panāca neizšķirtu. Turpinājumā liepājnieki vairs nebija apturami un “Prizmas” vārtos ripas krita viena pēc otras. Noslēdzošajā trešdaļā abas vienības apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, turklāt mūsējie abus golus ar 56 sekunžu intervālu guva skaitliskajā mazākumā.