Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Sīvā cīņā “Liepājai” tomēr neizdodas gūt uzvaru

10.01.2019 00:07

LETA/sportacentrs.com

Šovakar Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta Optibet Hokeja Līgas (OHL) spēle starp HK “Liepāja” un HK “Prizma”. Mājas spēlē liepājnieki ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās “Prizmai”.

Laukuma saimniekiem, kuri pašlaik ieņem sesto vietu regulārā turnīra tabulā, izdevās parādīt visnotaļ labu sniegumu un pēc diviem nospēlētiem periodiem rezultāts uz tablo bija neizšķirts 2:2, tomēr pašreizējie vicelīderi trešajā periodā pārņēma iniciatīvu savās rokās, gūstot divus vārtus un tādējādi izcīnot uzvaru ar ar 4:2.

Viesiem vārtus guva Miks Lipsbergs, Armands Bērziņš, Sergejs Pečura un Patriks Marcinkēvičs, bet mājiniekiem precīzi meta Aleksandrs Visockis un Dmitrijs Korņilovs.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 57 punktiem 24 spēlēs ir “Mogo”, bet 50 punkti 25 mačos ir “Prizmai”. Aiz abām vadošajām komandām ar 44 punktiem 24 spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet tālāk ar 43 punktiem 25 mačos seko “Kurbads”.

Tālāk ar 35 punktiem 23 mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 22 punktiem 25 cīņās ir “Liepāja”, kamēr četri punkti 24 spēlēs ir “Lido” vienībai.

Liepāja – Prizma 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Vārti: 6:40 Visockis (R.Lipsbergs, Ķevlis) 1:0 , 16:44 Bērziņš (M.Lipsbergs) 1:1, 24:13 Pečura (Marcinkēvičs, Brahmanis) 1:2, 30:50 Korņilovs 2:2, 43:45 M.Lipsbergs (Pečura) 2:3, Marcinkēvičs (A.Širokovs, M.Širokovs) 2:4
Soda minūtes: 16:6
Metieni: 26:37
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs-Jānis Auziņš