Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Skvorcova “meistarstiķis” atnes Liepājai uzvaru papildlaikā (video)

18.11.2011 18:10

“Liepājas metalurgs” šovakar Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē savā laukumā atkārtoti ar 3:2 papildlaikā uzvarēja “Lida” komandu.

13. minūtē Lauris Bajarūns atklāja rezultātu. Lai gan iniciatīva spēlē droši piederēja mājiniecei, uz tablo turpinājumā rezultāts nemainījās ļoti ilgi. Līdz pat pēdējās trešdaļas vidum, kad Vents Feldmanis dubultoja pārsvaru. Tikai pēc otro vārtu zaudēšanas aktivizējās arī Lidas komandas uzbrukums. Vēl pateicīgāku situāciju vismaz vienu vārtu atgūšanai izveidoja paši liepājnieki, īsā laika saņemot divus noraidījumus un ļaujot pretiniekiem spēlēt lielajā vairākumā.

Vel interesantāku šo situāciju padarīja tas, ka viesi nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju (viens bija noraidīts), un tas attaisnojās – septiņas minūtes pirms beigām Lida vienus vārtus atguva. Līdz ar notikumiem laukumā liepājnieki nedaudz iesēdās un arvien mazāk. Spēles disciplīna gan piekliboja kā vienas, tā otras komandas spēlētājiem un tiesnesim ne bez iemesla nācās vairākkārt sodīt hokejistus.

Izskaņā jau otro reizi liepājnieki palika trijatā, un, protams, “Lida” atkal nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju. Var teikt, ka liepājnieki paši parūpējās par to, lai atkal netiktu pie trim punktiem, un tā arī notika – minūti pirms beigām “Lida” panāca izlīdzinājumu. Astoņas sekundes pirms beigām kārtējais noraidījums “Lidai”, taču pamatlaikā izraut uzvaru neizdevās.

Jau pusminūti pēc papildlaika sākuma Bajarūns tika noraidīts, taču liepājnieki savācās un, kad līdz mazākuma beigām bija palikušas vien pāris sekundes, Skvorcovs pretuzbrukumā pa labo malu aizskrēja un apspēlēja pretinieku aizsargus, trešo un pēdējo reizi pārspējot “Lidas” vārtsargu – 3:2.

BAČ regulārā sezona 2011/2012

Liepājas Metalurgs – HK Lida 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0)
Vārti: 12:25 Bajarūns (Brancis, Ališausks) 1:0, 49:28 Feldmanis (Bajarūns) 2:0, 52:26 Prokopčiks (Saļņikovs, Ramezovs, vair.) 2:1, 59:04 Prokopčiks (Remezovs, vair.) 2:2, 62:35 Skvorcovs (Straupe, maz.) 3:2
Soda minūtes: 40:36
Vārtsargi: Kalniņš – Samaņkovs