Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Šuplers: HK ”Liepāja” strādā pareizā virzienā

Šuplers: HK ”Liepāja” strādā pareizā virzienā
Foto: HK "Liepāja
08.10.2019 12:19

liepajniekiem.lv

No 16. līdz 27.septembrim Liepājā viesojās hokeja treneris Julius Šuplers, lai dalītos savā pieredzē gan ar HK ”Liepāja” komandu, gan Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņiem un treneriem, portālu liepajniekiem.lv informē HK ”Liepāja” pārstāve 

Juliuss Šuplers piedalījās HK ”Liepāja” treniņos, kā arī analizēja spēles. ”Šajās divās nedēļās strādājot kopā gan ar komandu, gan jauniešiem no sporta skolas biju ļoti patīkami pārsteigts, ar cik lielu degsmi un ieklausīšanos tika ņemti vērā mani ieteikumi,” tā sacīja hokeja treneris.

””Liepāja” ir laba komanda, šobrīd ir lietas pie kurām vēl jāpiestrādā, bet kopumā skatoties, virziens ir pareizais,” tā par komandas darbu izteicās J. Šuplers.

”Ņemot vērā, ka ”Optibet” hokeja līgā spēlē komandas, kuru sastāvos ir arī ļoti pieredzējuši spēlētāji, tai skaitā, kuri ir spēlējuši Kontinentālajā hokeja līgā, tad lai kļūtu par čempioniem ir daudz un smagi jāstrādā. Tieši tāpēc, es turpināšu sekot līdzi liepājnieku sniegumam, kā arī dalīšos ar saviem ieteikumiem un pieredzi, lai sasniegtu uzstādītos mērķus,” sacīja J.Šuplers.

Komentējot, kā vērtē komandas gados jauno treneru un spēlētāju sastāvu, treneris ir pārliecināts, ”Tas, ka komandā ir jauni cilvēki ir labi, to vajag izmantot savā labā, jo esot jaunības maksimālismā, komanda nebaidās no ambīcijām un mērķu sasniegšanas, tomēr, lai gūtu panākumus, priekšā ir liels darbs”.

Juliuss Šuplers trīs gadus, no 2008. līdz 2011.gadam vadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Rīgas ”Dinamo”. KHL Šuplers vadījis arī Maskavas CSKA, bet 2012.gadā treneris vadīja arī ”Donbass”, kad komanda spēlēja KHL.

Latvijā Šuplers trīs sezonas strādāja arī ar ”Rīga 2000” komandu, tāpat treneris, pirms KHL izveides, ir vadījis tādu Krievijas komandu kā Jaroslavļas ”Lokomotiv” un Baltkrievijas vienību Minskas ”Dinamo”.

Šuplers vadījis arī Slovākijas pieaugušo hokeja izlasi.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)