“Tosmarei” trešais zaudējums sezonā

31.03.2012 07:06

Favorītu zaudējums jebkurā turnīrā un jebkurā līmenī ir notikums, un izņēmums nav arī Liepājas hokeja čempionāts, kurā “Tosmare” ar 6:11 zaudēja komandai “Zig-Zag”.

Pēc pirmajiem diviem periodiem zigzagieši bija vadībā ar 6:5, turklāt otro trešdaļu zaudēja ar 3:5, kas varēja liecināt par to, ka “Tosmare” ir ieskrējusies. Un kas tagad vairs pateiks, kā būtu beigusies šī cīņa, ja savainojumu nebūtu guvis “Tosmares” vārtsargs Uldis Ķierpe. Aizstājēja viņam nebija, “Zig-Zag” sāncenšu vārtos raidīja vēl piecas ripas un visu spēli uzvarēja ar 11:6.

Ļoti būtisku izmaiņu turnīra kopvērtējumā gan šis mačs neieviesa. “Tosmare” joprojām ir pirmā ar 24 punktiem 11 spēlēs, 2. vietā ir “Kolumbs” ar 14 punktiem 10 mačos, uz 3. pozīciju ir pakāpusies komanda “Zig-Zag”, kuras rēķinā tagad ir 13 punktu 11 spēlēs, bet “UPB” atkrita uz 4. vietu (10 spēļu, 12 punktu).

Arī veterānu čempionātā izmaiņas ir nebūtiskas. Turnīra tabulas galvgalī joprojām atrodas divas komandas no Lietuvas – 1. vietā ar 30 punktiem ir “Klaipēda”, otrā ir vienība “Kretinga”, kuras rēķinā nu ir 21 punkts. Labākie no mūsējiem – “UPB veterāni” – ar 18 punktiem atrodas 3. vietā.

Nelielas izmaiņas ir notikušas arī rezultatīvāko spēlētāju listēs: amatieru čempionāta spēlētājs Nikolajs Siļčonoks (“Tosmare”) joprojām ir čempionāta rezultatīvākais hokejists, bet nu viņa rēķinā ir 26 (12+14) punkti. Savukārt veterānu turnīra bombardieru saraksta augšgalā ir izvirzījies “Zig-Zag” spēlētājs Mareks Veško, kuram ir 24 (15+9) punkti.