Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Trešajā periodā ar vārtiem neatbildēja

11.11.2010 07:01

Latvijas hokeja čempionātā komanda “Liepājas metalurgs 2” savā laukumā ar 3:5 (0:0, 3:2, 0:3) piekāpās vienībai “SMS credit”.

Pēc bezvārtu pirmā perioda spēles rezultātu otrās trešdaļas ievadā atklāja rīdzinieki, tomēr jau pēc neilga laika Valters Freijs panāca 1:1. Perioda vidū kreditētāji atkal izvirzījās vadībā, bet V. Freijs vēlreiz panāca neizšķirtu, savukārt 37. minūtē Kārlis Ozoliņš izvirzīja vadībā “Liepājas metalurga” dublierus. Trīs bezatbildes vārti pēdējā periodā uzvaras kausus tomēr nolieca viesu labā.

Nākamajā spēlē “Liepājas metalurgs 2” svētdien izbraukumā vēlreiz tiksies ar vienību “SMS credit”.