Trīs punkti skatāmā spēlē

07.03.2019 07:02

Junioru attīstības hokeja līgas spēlē “Liepājas SSS” izbraukumā sekmīgi aizvadīja otro periodu un ar 4:2 (0:1, 3:0, 1:1) pārspēja HS “Rīga 2002”. Liepājnieku labā 4 rezultativitātes punktus guva Egidijs Binkulis.

Liepājas galvenajai hokeja komandai sezona virslīgā jau ir noslēgusies, bet Junioru attīstības hokeja līgā “Liepājas SSS” jau praktiski nodrošinājusi dalību izslēgšanas spēlēs. Turklāt mūsējie turpina cīnīties par iespējami augstāku vietu regulārā čempionāta noslēgumā. Līdz regulārās sezonas beigām mūsējiem ir jāaizvada vēl piecas spēles, no kurām nākamās divas norisināsies Liepājā.

Aizvadītais mačs nozīmīgs bija rīdziniekiem, jo viņi par vakanto play-off 4. vietu spraigi cīnās ar Valmieras hokejistiem.

Mājinieki pirmās trešdaļas pašā izskaņā izvirzījās vadībā, bet otrajā periodā lauvēni piecu minūšu laikā panāca 3:1. Vispirms Ričards Fomins 26. minūtē pēc Egidija Binkuļa piespēles panāca neizšķirtu, bet pēc nepilnām trim minūtēm Fomins asistēja Binkulim un viesi izvirzījās vadībā. Drīz pēc gūtiem vārtiem mūsējie nopelnīja skaitlisko mazākumu, bet Binkulim tas netraucēja panākt mūsējiem divu vārtu pārsvaru.

Mājinieki 45. minūtē uzlaboja savas izredzes izglābties, bet Voldemārs Maslovskis pēc piecām minūtēm atjaunoja mūsējiem divu vārtu pārsvaru. Cīņas atlikušajā laikā mūsējie trīs reizes devās uz noraidīto soliņa, rīdzinieki divas minūtes pirms pamatlaika beigām nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr Nikolaja Siļčonoka vadītā komanda saspringtā galotnē nosargāja savus vārtus neskartus un guva savu 17. uzvaru čempionātā. Svētdien, 10. martā, “Liepājas SSS” savā laukumā uzņems turnīra līderi Daugavpils “Dinaburgu”.