Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Vēlreiz astoņas ripas Liepājas cietoksnī

Junioru attīstības hokeja līgā otrajā mačā pēc kārtas astoņas ripas savos vārtos ielaida “Liepājas SSS”. Iepriekšējā cīņā mūsējos bagātīgi sarūgtināja Brocēni, bet šoreiz liepājnieki savā laukumā ar 5:8 (1:2, 1:0, 3:6) piekāpās HS “Falcons”.

27.12.2023 05:42

Galvenā trenera Edgara Branča vadītajai komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas, un šo gadu liepājnieki ar 16 spēlēs iekrātiem 14 punktiem noslēdz 7. vietā.

Junioru attīstības hokeja līgā visām komandām cīņas atsāksies 4. janvārī, bet lauvas šajā dienā savā laukumā uzņems “Baltu vilkus”, kuri atrodas pēdējā, 10. pozīcijā.

Ar HS “Falcons” liepājnieki spēkojās jau sezonas ievadā, kad 17. septembrī viesos saņēma bargu pērienu ar 1:11.

Šoreiz mača divas trešdaļas deva cerību uz pozitīvu iznākumu, tomēr cīņas noslēdzošajā posmā optimisms sabruka, un līdzīgi kā pret “Brocēniem”, arī šoreiz mūsējiem savā cietoksnī nācās ielaist astoņas ripas.

Viesi četrus no astoņiem goliem iemeta nevienādos sastāvos – trīs vairākumā un vienu mazākumā. Lai gan rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, līdz otrās trešdaļas izskaņai laukuma saimnieki panāca līdzsvaru.

Cerību namiņš sabruka trešā perioda pirmajā pusē, kad pretinieks guva trīs vārtus.

Turpinājumā rezultatīvs hokejs norisinājās jau abām vienībām, bet tas mājiniekus neglāba no 12. zaudējuma sezonā.

Mūsējo labā Rolands Miķelsons atzīmējās ar 3 (2+1) rezultativitātes punktiem, bet pa reizi pretinieku vārtsargu sarūgtināja Rihards Ričards Fomins, Aleksejs Kozlovs un Miks Lindbergs.

Savukārt mūsējos ar hettriku – liepājnieks Niks Zīle.