Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Veterānu čempionāta spēlē ”Ezermala” piedzīvo zaudējumu

03.12.2018 11:59

1. decembra vakarā, Liepājas olimpiskā centra ledus hallē Liepājas veterānu čempionātā triumfēja lietuviešu HK ”Kretingos Grifai” ar rezultātu 6:2, uzvarot HK ”Ezermala”.

Lietuvieši pirmos divus vārtus guva nepilnu divu minūšu laikā un pirmo periodu noslēdza ar 2:0. Abu vārtu autors bija HK ”Kretingos Grifai” uzbrucējs Vitas Strazdas.

Otrajā periodā pirmos vārtus HK ”Ezermala” labā guva Jānis Vītols, tomēr īsi pēc tam lietuviešu uzbrucējs Vitas Strazdas guva savus trešos vārtus, atgūstot divu vārtu pārsvaru. Pirms noslēdzās otrā trešdaļa, HK ”Kretingos Grifai” aizsargs Oleg Zbarazskij palielināja komandas pārsvaru par trīs punktiem, savukārt piektos vārtus komandas labā guva uzbrucējs Marius Puskorices, periodu noslēdzot ar 5:1.

Trešajā periodā HK ”Ezermala” atguva vienus vārtus un to paveica pirmo vārtu autors Jānis Vītols, kušr tika atzīts arī par spēles vērtīgāko spēlētāju no komandas ”Ezermala”. HK ”Ezermala” tā arī neizdevās samazināt vārtu starpību un trešā perioda izskaņā lietuviešu uzbrucējs Vitas Strazdas guva savas spēles ceturtos un komandas sestos vārtus, spēli noslēdza ar 6:2. Vitas Strazdas tika atzīts par HK ”Kretingos Grifai” vērtīgāko spēlētāju.