Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Zabim hat-trick, ”Metalurgs-2” uzvara pēcspēles metienos

14.10.2012 15:55

‘’Liepājas metalurgs-2’’ hokejisti šodien savās mājās Liepājas ledus hallē aizvadīja MHL-B grupas Ziemeļu-Rietumu diviziona spēli, kurā liepājnieki atkārtoti uzņēma hokeja klubu ‘’Kļin’’ no Krievijas pilsētas Kļinas. B. Zabim gūstot trīs vārtus jeb hat-trick, metalurgi ar rezultātu 4:3 svinēja uzvaru pēcspēles metienos.

Vakar abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, kurā tikai pašā spēles izskaņā uzvaru svinēja mājinieki ar rezultātu 2:1. Vārtus liepājniekiem guva E. Homjakovs un R. Kaļinovskis.

Jaunie metalurgi (pirms šīs spēles) pēc aizvadītām septiņām spēlēm ar izcīnītiem 18 punktiem joprojām atrodas Ziemeļu-Rietumu diviziona 3. vietā, bet liepājnieku šodienas pretinieki aizvadījuši deviņas spēles un izcīnījuši 19 punktus, kas viņiem ļauj ieņemt šī diviziona otro vietu.

Arī šodien liepājnieku treneri savas komandas vārtu drošību bija uzticējuši Vadimam Miščukam. Kā rezerves vārtsargs atkal bija pieteikts Simas Baltrunas. Viesu vārtus otro spēli pēc kārtas sargāja Sergejs Radlovskijs, kurš šodien aizstāja vakar itin veiksmīgi spēlējošo Mihailu Fofanovu. Liepājniekiem laukuma spēlētāju virknējumos bija tika viena izmaiņa, jo spēlei nebija pieteikts otrās maiņas aizsargs R. Upenieks. Viņa vieta stājās M Ķepals no ceturtās maiņas bet tajā kā otrs aizsargs bija pieteikts R. Grīnbergs.

Spēle pirmā periodā 10 minūtes aizritēja bez īpašiem notikumiem. Spēles rezultātu mājinieki atklāja 15. minūtē, kad B. Zabis guva vārtus komandai, spēlējot mazākumā. Vairāk vārti periodā netiki gūti, kaut arī viesiem perioda izskaņā bija izdevība, spēlējot vairākumā. Metienu attiecība pēc pirmā perioda 13:6.

Otro periodu mājinieki sāka ar kārtējo noraidījumu, tomēr komandai labi nospēlējot aizsardzībā viesiem neizdevās izlīdzināt rezultātu. Tomēr ko viesi neizdarīja spēlējot mazākumā to, viņi izdarīja komandām, spēlējot vienādos sastāvos. Perioda astotajā minūtē izlīdzinājumu panāca A. Ševarnovs. Perioda 16. minūtē pēc M.Tjepkina vārtu guvuma vadībā jau izvirzījās viesi. Tomēr viesu prieki nebija ilgi, jo mazāk ka pēc minūtes B. Zabis, gūstot savus otros vārtus šai spēlē, panāca izlīdzinājumu. Metienu attiecība pēc otra perioda 11:14.

Arī trešo periodu mājinieki sāka ar ātru noraidījumu, un viesi šo iespeju izmantoja, lai atkal izvirzītos vadība. Vārtu guvums A. Jeremejevam. Perioda turpinājumā sekoja divi viesi noraidījumi, un mājinieki otro no tiem izmantoja, lai atkal izlīdzinātu rezultātu. Vārtus guva E. Kalns, bet I. Makarovam otrā rezultatīva piespēle šai spēlē. Spēles pamatlaikā vairāk vārti netika gūti, un komandas bija spiestas aizvadīt spēles papildlaiku. Metienu attiecība trešajā periodā 19:8.

Spēles papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, un tās bija spiestas aizvadīt pēcspēles metienu sērijas jeb ‘’bullīšus’’. Mājinieki realizējot 2 no 3 (Dobreņkijs un Zabis) pēcspēles ‘’bullīšiem, varēja svinēt kārtējo uzvaru

‘’Liepājas metalurgs-2’’ hokeja komanda nākošo MHL-B grupas regulārā čempionāta spēli aizvadīs 20. oktobrī pulksten 16:00, kad Krievijas pilsēta Belgorodā tiksies ar vietējo hokeja klubu ‘’Belgorod’’.

‘’Liepājas metalurgs-2’’ sastāvs aizvadītajā spēlē”:
Vārtsargs: 31.Vadims Miščuks (rezervē- 30. Simas Baltrunas)
1.maiņa21.Roberts Mamčics-24.Ilja Makarovs;37.Egīls Kalns-28.Bruno Zabis-67.Vladislavs Dobreņkijs;2.maiņa 92.Mareks Ķepals-15.Sandis Šostaks (C);77.Pauls Hodzko-27.Leonards Rimjans-10.Regnārs Kaļinovskis;3.maiņa 5.Oskars Freimanis-23.Haralds Neimanis; 11.Linards Mazurs–Mago-91.Edgars Homjakovs-9.Edgars Ārinieks; 4.maiņa 4. Ralfs Grīnbergs-76.Maksims Abrašins;19.Valters Freijs-22.Klāvs Plānics-33.Juris Ziemiņš

‘’Liepājas metalurgs-2’’ – ‘’Kļin’’ 4:3 SO (1:0,1:2,1:1;0:0)
Vārti: 14:22 1:0 Zabis (mazākumā) (Freimanis;Miščuks), 27:17 1:1 Ševarnovs (Razumahins), 35:38 1:2 Tjepkins (Ševarnovs), 36:19 2:2 Zabis (Makarovs), 40:32 2:3 Jeremejevs (vairākumā) (Trošins; Jevlaškins), 45:59 3:3 Kalns (vairākumā) (Makarovs), Zabis-pēcspēles metiens.
Vārtsargi: Vadims Miščuks – Sergejs Radlovskijs
Metieni pa vārtiem (ieskaitot papildlaiku): 47:21
Soda minūtes: 8:8