Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Zemgale/LLU” īstā “play-off” hokejā bullīšos revanšējas “Liepājai”

Latvijas “Optibet” hokeja līgā otro dienu pēc kārtas Liepājā netika gūti vairāk par vieniem vārtiem, pirmo vietu regulārajā sezonā nodrošinājušajai Arta Ābola vadītajai Jelgavas “Zemgalei/LLU” ar 1:0 pēcspēles metienu sērijā salaužot Normunda Sējēja trenēto liepājnieku pretestību.

11.03.2021 18:15

Sezonas beigās savainojumu dēļ bez atslēgas uzbrucēja Kirila Tambijeva palikusī regulārā čempionāta uzvarētāja “Zemgale/LLU” vakardienas cīņā tā arī nespēja uzlauzt “Liepājas” aizsardzību, piekāpjoties ar 0:1. Liepājnieki bez atlaistajiem Bruno Zabja un Mārtiņa Oskara Freimaņa arī šodien aizsardzībā spēlēja visnotaļ veiksmīgi.

Pirmajā periodā krietni aktīvāk uzbruka viesi no Jelgavas, “Zemgale/LLU” komandai neizmantojot divus skaitliskos vairākumus. Otrās trešdaļas ievadā 2+10 minūšu noraidījumu par spēka paņēmienu galvas un kakla rajonā saņēma liepājnieks Linards Mazurs-Mago. Arī šoreiz jelgavnieki mājiniekus par nedisciplinētību nespēja sodīt. Otrā perioda atlikušajā daļā divus vairākumus šoreiz neizmantoja “Liepāja”.

Noslēdzošajā periodā hokeja kļuva vēl noslēgtāks, nedaudz vairāk un bīstamāk uzbrūkot “Liepājai”. Tikmēr “Zemgale/LLU” šķietami spēlēja uz rezultāta noturēšanu. Arī pagarinājumā nekas būtiski nemainījās, komandām vairāk laika pavadot laukuma viduszonā. Savukārt bullīšos vienīgais precīzais metiens padevās Denisam Vilmanam, kurš ar plaukstas metienu ripu trāpīja Māra Jučera sargāto vārtu labajā augšējā stūrī.

“Liepāja” – Jelgavas “Zemgale/LLU” 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Vārti: 65:00 Vilmans 0:1.
Metieni: 21-30
Soda minūtes: 18-6
Iemetieni: 23-25
Vārtsargi: Māris Jučers – Mariuss Bajaruns-Galejs.
Labākie spēlētāji: Māris Jučers – Mariuss Bajaruns-Galejs.