Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Zemgales valnis par augstu

17.01.2018 07:04

Latvijas hokeja pirmās līgas regulārā čempionāta spēlē “LSSS” pēc vairāk nekā mēneša pauzes izbraukumā ar 2:6 zaudēja “Zemgales/JLSS” vienībai. Pēdējo spēli liepājnieki aizvadīja 10. decembrī, kad savā laukumā ar 4:5 piekāpās “Ventai 2002”, savukārt 7. janvārī nenotika paredzētā spēle ar “Mārupi”, jo pretiniekiem veseli bija palikuši tikai septiņi hokejisti.

Mājinieki līdz spēles 11. minūtei bija panākuši jau 3:0, bet 14. minūtē Raivo Freidenfelds vienus vārtus atguva. Otrajā periodā jelgavnieki guva vēl 2 vārtus, tādējādi praktiski izšķirot šī mača likteni. Noslēdzošajā trešdaļā abas vienības apmainījās ar vārtu guvumiem skaitliskajā vairākumā. Liepājnieku labā 56. minūtē precīzs bija Kristers Alonderis.

Pēc mača liepājnieku treneris Guntis Pujāts atzīmēja, ka puiši nogulējuši spēles sākumu. Pēc zaudētiem trim vārtiem komanda pārņēmusi iniciatīvu, bet mūsējiem nesekmējies ar vārtu gūšanu. Savukārt pretinieki veiksmīgi izmantojuši pretuzbrukumus. Tagad Liepājas vienībai ir paredzētas 6 spēles 14 dienās, un Pujāts uzskata, ka spēlētājiem būs ne tikai fiziska, bet arī emocionāla slodze.

Aizvadītajās 10 spēlēs “LSSS” ir iekrājusi 13 punktus un pirmās līgas tabulā atrodas 6. vietā. Mūsējie 18. janvārī uzņems “Rīgu 2001”, kas ieņem 2. vietu.