Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Kristeram Aparjodam Vistlerā trešā vieta Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā

Latvijas sportists Kristers Aparjods piektdien Vistlerā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, bet Gints Bērziņš finišēja 12. vietā.

16.12.2023 09:44

Uzvaru izcīnīja vācietis Makss Langenhāns, kurš bija ātrākais abos braucienos, abu summā sasniedzot laiku minūte un 40,093 sekundes.

Otrais abos braucienos bija austrietis Jonass Millers, kurš uzvarētājam divu braucienu summā zaudēja 0,255 sekundes.

Aparjods abos braucienos bija trešais, Langenhānam šajā posmā piekāpjoties 0,479 sekundes.

Bērziņš 28 sportistu konkurencē abos braucienos ierindojās 13. vietā, summā ieņemot 12. vietu un uzvarētājam zaudējot 1,353 sekundes.

Sezonas pirmajā posmā pagājušajā nedēļas nogalē Leikplesidā Aparjods bija sestais gan pamatsacensībās, gan Sprinta kausā, bet Bērziņš ierindojās 16. vietā.

Iepriekšējā sezonā Vistlerā Aparjods bija ceturtais, bet Bērziņš savā debijā šajā trasē ieņēma astoto pozīciju.

Sestdien notiks sacensības sieviešu vieniniekos, kurās Latviju pārstāvēs Nāciju kausā startējusī Frančeska Bona, kā arī Elīna Ieva Vītola, Kendija Aparjode un Sigita Bērziņa. Posms noslēgsies ar komandu stafeti.