Latvijas volejbola izlase Liepājā Eiropas Zelta līgas mačā piekāpjas Igaunijai

Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Liepājā Eiropas Zelta līgas grupu turnīra otrajā mačā piecos setos piekāpās Igaunijai.

28.05.2022 19:16

Latvija piekāpās Igaunijai ar 2-3 (26:24, 26:28, 19:25, 25:23, 12:15).Pirmajā setā pēc Renāra Jansona uzbrukuma mājinieki panāca 4:1. Pēc trim pēc kārtas gūtiem punktiem igauņi panāca 10:9 pārsvaru, vēlāk arī – 17:14, taču pēc vairākām labām Atvara Ozoliņa servēm Latvija guva piecus punktus pēc kārtas, panākot 21:18 un uzvarot pirmajā setā ar 26:24.

Jau septiņus punktus, sešus gūstot uzbrukumā, bija sakrājis Kristaps Šmits, bet piecus – Jansons.Otrajā setā pirmo punktu guva igauņi, taču Latvija drīz panāca 4:2 savā labā. Igauņi ar Aleksa Sāremā uzbrukumu atguva vadību (7:6), bet pēc Jansona bloka ar 10:7 vadībā bija jau latvieši.13:9 panāca Gustavs Freimanis ar bloku, tomēr seta galotnē ar Valentina Kordasa servi igauņi uzvarēja ar 28:26.

Pēc otrā seta Šmits bija sakrājis jau 14 punktus, kamēr igauņiem Kordass – 12 punktus.

Trešajā setā igauņi panāca 3:0 pārsvaru, ne reizi neļāva Latvijai izlīdzināt rezultātu un aizvadīja cīņu līdz uzvarai setā ar 25:19.

Ceturtajā setā pirmoreiz lielāku pārsvaru pār diviem punktiem panāca Igaunija, Aleksanderam Ērmam ar servi panākot 17:14.

Pēc četriem gūtiem punktiem pēc kārtas vadībā ar 19:18 izvirzījās jau Latvija, setu uzvarot ar 25:23.

Pēc Freimaņa serves Latvija bija guvusi trīs punktus pēc kārtas, panākot vadību ar 6:4, uz ko ar četriem punktiem atbildēja igauņi, pēc Kevina Sāra serves panākot jau 8:6 savā labā. Ar to pietika, lai spēli novadītu līdz uzvarai, setā svinot panākumu ar 15:12.