“Liepāja” kontrolmačā pārspēj “Mettu/LU”

07.03.2015 19:29

Sesdien futbola klubs “Liepāja” savā pēdējā pārbaudes spēlē pirms jaunā sezonas “Daugavas” stadiona rezerves laukumā ar 3:2 (0:0) pārspēja FS “Metta/LU”.
Pārbaudes spēle aizritēja visai asā cīņā, kurā netrūka ne daudzu dzelteno kartīšu, un viens rīdzinieku spēlētājs laukumu bija spiests pamest savainojuma dēļ.Metieši pirmajā puslaikā aktīvi presingoja liepājniekus, neļaujot mūsējiem brīvi iesākt savus uzbrukumus. Pirmā puslaika otrā puse gan aizritēja ar laukuma saimnieku pārsvaru, tomēr labu vārtu gūšanas momentu bija maz.Otro puslaiku metieši atkal sāka ar aktīvu presingu pa visu laukumu, “Liepāja” tomēr jau ātrāk nekā pirmajā puslaikā pārņēma iniciatīvu, tomēr puslaika vidū mājinieki nokļuva iedzinējos, kad viesi izcēlās ar precīzu sitienu no vārtu priekšas pēc centrējuma no kreisā flanga.Atlikušajā laikā abas komandas ļāvās atklātam futbolam, kurā minimālu pārsvaru guva liepājnieki. Ļoti ātri uz viesu vārtiem atbildēja Jānis Jēkabsons. Uzbrukuma centrālā persona gan bija Kristaps Grebis, bet bumba viņa sitiena trāpīja kādam no viesiem un uzgūla tieši uz kājas Jēkabsonam, kurš nekavējās ar rezultāta izlīdzīnāšanu.Vēl pēc dažām minūtēm “Metta/LU” uzbrukums beidzās ar Raivo Varažinska sargāto vārtu staba norībīnāšanu, bet sekojošajā pretuzbrukumā Dāvis Ikaunieks centrēja, bet Kristaps Grebis precīzi sita ar galvu, izvirzot “Liepāju” vadībā ar 2:1.Iespēju gūt savus otros vārtus Kristaps neizmantoja, jo nerealizēja 11 metru soda sitienu, kuru piešķīra par Iļjas Šadčina nogāšanu soda laukumā, un viesi gandrīz uzreiz atkal no vārtu priekšas panāca neizšķirtu 2:2.Mača galotnē Iļja Šadčins guva divus vārtus, no kuriem pirmos neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ, bet uzvaru savai komandai Iļja izrāva ar skaistu un precīzu tālsitnieku.