“Liepāja” pārbaudē spēlē neizšķirti

27.03.2015 18:14

Futbola klubs “Liepāja” piektdien, 27. martā saistošā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Klaipēdas vienību “Atlantas”.

Liepājnieku sākumsastāvs: Varažinskis, Hščanovičs, Pūce, Mihadjuks, Hmizs, Savaļnieks, Strumija, Afanasjevs, Toress, Grebis, Karasko.

Liepājnieki spēli aizvadīja ar tiem futbolistiem, kuri nebija izsaukti Latvijas U18 un U21 izlasi, bet lielākais pārsteigums ir malējā aizsarga Raivja Hščanoviča došanās “Daugavas” stadiona rezerves laukumā. Viņš vienu sezonu ir aizvadījis Ziemeļamerikas spēcīgākajā līgā, bet pagājušajā sezonā viņš pārtrauca spēlētāja karjeru klubā “Metta/LU”, lai vairāk laika veltītu savam labdarības fondam “RH3”.

Liepājnieki paeksperimentēja arī ar spēlētāju izvietojumu laukumā, aizsardzībā darbojoties ar pieciem futbolistiem, uzbrukuma trio veidoja Toress, Grebis un Karasko, savukārt Strumija ar Afanasjevu bija centra pussargi.

Pašā spēles sākumā mūsējie iekrita aizsardzībā un lietuviešus vadībā izvirzīja Krievijas uzbrucējs Andrejs Paņukovs, kurš Lietuvas čempionāta četrās spēlēs ir guvis 10 vārtus.Liepājniekiem jau tradicionāli šogad otrais puslaiks padevās saturīgāks par pirmo, tiesa, pēc pārtraukuma “Atlantas” nomainīja lielu daļu no sava starta vienpadsmitnieka, kamēr mājinieku iespējas variēt ar sastāvu bija nelielas – uz maiņu laukumā devās Toms Gucs, Andris Krušatins un Gļebs Sopots.

Otrā puslaika ievadā pēc Kristiāna Toresa centrējuma līdz bumbai neaizsniedzās Aleksis Karasko, tomēr bumba nonāca pie Roberta Savaļnieka, kuram bija pietiekami daudz laika, lai notēmētu un raidītu bumbu tālajā apakšējā stūrī.Pēc pārtraukuma liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu, bet ne pārāk bieži apdraudēja sāncenšu vārtus, savukārt viesiem padevās bīstami pretuzbrukumi.