Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Liepājas kikbokseriem iespaidīgs medaļu klāsts “Latvia Open 2021” turnīrā

Ventspils Olimpiskajā centrā norisinājās 25. atklātais Latvijas kikboksa čempionāts “Latvia Open 2021”. Liepājas kikbokseri kopvērtējumā sīvā konkurencē izcīnīja 1. vietu “Kick-Light” disciplīnā un svinēja vēl vairākas nopietnas uzvaras.

06.10.2021 06:00

Sacensības Ventspilī norisinājās trīs disciplīnās: “Kick-Ligh”, “K1-Rules” un “Full Contact”. Cīņas bija kupli apmeklētas, jo Ziemeļkurzemē ieradās 132 sportisti no 12 pašmāju klubiem, kā arī Lietuvas izlase. Kluba “Ballistic Boxing Club” pārstāvis Pēteris Vītols informē, ka Liepāju šajās sacensībās pārstāvēja 15 audzēkņi, kas mačos cīnījās gana atzīstami. Mūsējie čempionātā demonstrēja labu sagatavotību un cīņassparu, tādēļ tituli neizpalika.

Visi Liepājas kikbokseri Aleksandra Maslova vadībā kāpa uz goda pjedestāla. Liepājnieki Latvijas čempionātā izcīnīja desmit 1. vietas, trīs 2. vietas un divas 3. vietas. Liepājnieki izcīnīja 1. vietu arī komandu vērtējumā “Kick-Light” disciplīnā un 2. vietu absolūtajā vērtējumā, tādējādi apliecinot, ka Liepājā ir vieni no spēcīgākajiem kikbokseriem Latvijā.

Pie uzvarām dažādās vecuma grupās un svaru kategorijās kļuva Boris Trubskis, Adrians Baškevics, Sofija Fadejeva, Sergejs Jermolajevs, Daniils Tišins, Ance Buličeva, Ņikita Stavskis, Sergejs Tarasovs, Maksims Viktorovs un Zaurs Sadihovs.

Īpašu atzinību saņēma sešpadsmitgadīgais Maksims Viktorovs, kurš sacensībās tika atzīts par labāko sportistu Liepājas komandā.

Nākamais mūsu kikbokseru starts plānots 30. oktobrī, kad Rēzeknē norisināsies Austrumeiropas kauss kikboksā “Silver Griffin”.