Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

”Nīca/BLi” izcīna uzvaru līderu cīņā

Aizvadītajā svētdienā, 20 februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas 11. kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Kopumā norisinājās četras spēles abu divīziju ievaros. Dienas galvenajā spēlē ”Nīca/BLi” pārspēja ”Oskara Transporta” komandu, līdz ar to pakāpjoties turnīra tabulā uz pirmo pozīciju.

21.02.2022 15:40

Kā pirmās svētdien laukumā izgāja 2. divīzijas komandas ”Liepājas Universitāte” un SK ”Jumts”. Šajā spēlē pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā spēlē, bet trešajā ceturtdaļā SK ”Jumts” veica izrāvienu, un turpināja veiksmīgi spēlēt līdz pat spēles beigām, kā rezultātā izcīnīja pārliecinošo uzvaru ar rezultātu 89:63. Uzvarētājiem labākie bija Andrejs Ābele un Juris Dejus, abiem 17 punkti. Zaudētājiem labākais bija Eduards Šulcs ar 27 punktiem. Dienas otrajā spēlē laukumā devās 2. divīzijas komandas ”Fēnikss/Grobiņa” un ”Lesjofors”, šo spēli labāk iesāka ”Lesjofors” komanda, kas spēja vienu brīdi iekrāt pat 16 punktu pārsvaru! Tomēr, komanda ”Fēnikss/Grobiņa” nepadevās un 3 minūtes līdz spēles beigām samazināja rezultātu līdz viena metiena attālumam. Taču ”Lesjofors” komanda spēles izskaņā nospēlēja veiksmīgāk un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 67:62. Uzvarētājiem labākais bija Uldis Veršelis ar 16 punktiem, bet zaudētājiem labākais bija Dāvis Plūme ar 23 punktiem.

Dienas trešajā spēlē laukumā devās 1 divīzijas komandas ”Grobiņa/Ģeodēzists” un ”Kempings ODS”. Spēle aizritēja punkts punktā ar vairākām vadības maiņām, un līdz ar to svarīgākie spēles notikumi izšķīrās spēles pēdējās sekundēs. Vispirms Jānis Ķudis ar tālmetienu 23 sekundes pirms spēles beigām panāca ”Grobiņa/Ģeodēzists” vadību – 70:68, tālāk sekoja komandas ”Kempings ODS” pieprasītais minūtes pārtraukums, lai izspēlētu pēc tam izplānotu pēdējo uzbrukumu, bet tomēr komandas līdera Dāvja Silenieka pēdējais tālmetiena mēģinājums bija neveiksmīgs, un ”Grobiņa/Ģeodēzists” svinēja uzvaru ar rezultātu 71:68. Uzvarētājiem labākais bija Jānis Ķudis ar 27 punktiem, bet zaudētājiem labākais bija Dāvis Silenieks ar 23 punktiem.

Dienas pēdējā spēlē laukumā devās vietējais derbijs ”Oskara Transports” un ”Nīca/BLi”. Spēles likme pavisam vienkārša, uzvarētāju komanda ieņem pirmo vietu turnīra tabulā. Šī spēle iesākās līdzīgi, bet otrajā ceturtdaļā ”Oskara Transports” veica izrāvienu, un devās puslaika pārtraukumā ar deviņu punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā ”Nīca/BLi” pārņēma spēles grožus savā rokās, un kā rezultātā spēja uzvarēt spēli ar rezultātu 73:64. Uzvarētājiem labākais bija Arnis Ate ar 21 punktu, bet zaudētājiem labākais bija Niks Lagzdiņš ar 19 punktiem.

Par janvāra mēneša labākajiem spēlētājiem tika atzīti Andis Zariņš ( 1. divīzija) un Dāvis Plūme ( 2. divīzija). Abiem labākajiem mēneša spēlētājiem, mūsu atbalstītājs sporta Bode, sagādāja dāvanas.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas 22 februārī plkst. 20:15, kad savā starpā tiksies ”Grobiņa/Ģeodēzists” un ”Promenāde Hotel”. Sestdien, 26. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā no plkst. 11:00 norisināsies nākošās četras spēles.