Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Nīca/Bli” uzvar regulārajā čempionātā

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta regulārā sezona tuvojas noslēgumam, un iepriekšējā nedēļā notika četras spēles. ‘’Nīca/Bli’’ ar uzvaru pār BK ‘’ODS’’ ir nodrošinājusi sev uzvaru regulārajā turnīrā, kā arī Raivo Cālītis spēlē pret ‘’LSSS U17’’ izcēlās ar iespaidīgu triple-double.

05.02.2024 10:38

Otrdien spēlēja ‘’Lesjofors’’ pret SK ‘’Jumts’’. ‘’Lesjofors’’ guva pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 82:63. Fēlikss Stončaitis kaldināja savas komandas uzvaru ar 27 punktiem. Piektdien savā starpā tikās ‘’LSSS U17’’ un ‘’Vērgale’’ komandas. Pirmo puslaiku jaunie sporta skolnieki pabeidza ar astoņu punktu pārsvaru, turpretī otrajā puslaikā dominēja ‘’Vērgales’’ uzbrukums, līdz ar to panākums 110:85. Andis Zariņš un Niks Lagzdiņš guva, attiecīgi, 32 un 31 punktu, kā arī Raivo Cālītim statistikas ailēs triple-double – 14 punkti, 18 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvas piespēles.

Sestdien notika divas spēles, un pirmajā spēlē laukumā devās SK ‘’Jumts’’ un ‘’Liepājas Papīrs’’. Bez pārsteigumiem ‘’LP’’ basketbolisti izcīnīja graujošu uzvaru pār šīs sezonas pastarīšiem ar rezultātu 105:64. Dainim Ābelem 27 gūti punkti, taču SK ‘’Jumts’’ komandā Māris Minčionoks izcēlās ar 25 punktiem. Otrajā spēlē, iespējams, sezonas gaidītākajā mačā, tikās divas labākās regulārās sezonas komandas ‘’Nīca/Bli’’ un BK ‘’ODS’’, lai noskaidrotu spēcīgāko komandu šī gada regulārajā čempionātā. Spēle ritēja līdzīgi, taču ceturto ceturtdaļu Nīcas basketbolisti iesāka ar trīs precīziem tālmetieniem, un tas bija pietiekami stabils pamats uzvarai – 84:73. Arnis Ate izcēlās ar 23 punktiem. BK ‘’ODS’’ komandā Dāvis Silenieks un Emīls Veigelts katrs guva pa 21 punktam.