Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājniekiem junioru čempionātā džudo piecas godalgas

Rīgā, olimpiskā laureāta Vsevoloda Zeļonija sporta skolas zālē, aizvadīts Latvijas U21 džudo čempionāts. Liepājas Kompleksā sporta skola uz šīm sacensībām devās astoņu džudistu sastāvā, un mūsējie izcīnīja piecas godalgas.

13.02.2024 16:39

U21 čempionātā uz tatami izgāja 15 klubu pārstāvji, kopsummā 56 sportisti. Juniores noskaidroja uzvarētājas vienā, bet juniori sešās svara kategorijās.

Vienīgā liepājniece turnīrā bija Olga Hasnaša, kas svarā līdz 63 kilogramiem cīņā par uzvaru piekāpās Sofijai Ponomarjovai no “Makkabi”.

Vienīgo titulu čempionātā mūsējiem izcīnīja Kirils Golubevs, kurš cīnījās svarā līdz 60 kilogramiem.

Vispirms liepājnieks uzvarēja visās apakšgrupas cīņās un tad izslēgšanas dueļos aizkļuva līdz finālam, kur pārspēja otras grupas uzvarētāju Maksimu Romanovu no Jelgavas.

Šajā kategorijā pie 3. vietas tika vēl viens liepājnieks Antons Šadčins.

Viskuplāk pārstāvētajā svarā līdz 81 kilogramam mūsējiem divas bronzas godalgas.

Uz pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Pāvels Višņovs un Niks Lomonosovs, bet par uzvarētāju kļuva V. Zeļonija sporta skolas pārstāvis Ronalds Plostnieks.

Liepājas Kompleksā sporta skola ar izcīnītām piecām godalgām kļuva par turnīra godalgām bagātāko pārstāvi.

V. Zeļonija sporta skola tika pie divām godalgām, bet bija vienīgie, kuriem čempionātā divi tituli.

Šīs nedēļas nogalē Liepājas džudistiem paredzēts starts 14. starptautiskajā turnīrā “Sigulda 2024”.