Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

”Ģeodēzists.LV” priekšlaicīgi sev nodrošina 3. vietu regulārajā čempionātā

10.04.2011 23:04

Svētdien, 10. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas divas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Pateicoties uzvarai pār ”LSSS 1” komandu jau priekšlaicīgi 3. vietu regulārajā čempionātā sev ir nodrošinājuši ”Ģeodēzists.LV” basketbolisti.

Aizvadītajā nedēļas nogalē tika izspēlētas divas spēles. Pirmajā no tām ”Ģeodēzists.LV” basketbolisti vairāk nekā pārliecinoši ar rezultātu 76:46 pārspēja ”LSSS 1” komandu, lai gan pirms spēles bija gaidāma ļoti sīva cīņa, jo abas vienības turnīra tabulā atradās līdzās viena otrai.

Dienas otrā spēle starp ”Petrol Coupons” un ”LSSS 2” komandām ritēja daudz līdzīgāk. Lai arī lielāko tiesu vadībā turējās kuponi, spēles pēdējā ceturtdaļā vairakkārt notika vadības maiņa. Veiksmīgāki spēles galotnē bija krietni vien pieredzējušākie ”Petrol Coupons” basketbolisti, kuri pateicoties Artūra Štālberga tālmetienam pēdējā minūtē izcīnīja grūtu un vērtīgu uzvaru ar rezultātu 73:66.

Nākošās čempionāta spēles tiks aizvadītas jau otrdien, 12. aprīlī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā cīņas aizvadīs ”LSSS 2” – ”Red Sun Buffet” un ”Petrol Coupons” – ”LSSS 1” komandas. Spēles norisināsies Olimpiskā centra sporta zālē Nr. 2 un tās sākums no pulksten 18:00.

Liepājas pilsētas basketbola čempionāta rezultāti (10.aprīlis):

”Ģeodēzists.LV” – ”LSSS 1”         76:46 (13:6, 22:20, 23:7, 18:13) A.Freimanis 21, A.Ate 19
”Petrol Coupons” – ”LSSS 2”        73:66 (16:12, 19:17, 22:15, 16:22) A.Štālbergs 31, J.Bitenieks 17