Līdz pirmajam pagarinājumam ilgi nebija jāgaida

12.11.2019 15:46

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Olimpiskajā centrā tika nospēlētas četras otrās kārtas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem. Viena no spēlēm norisinājās 1.divīzijas ietvaros, bet trīs mači notika 2.divīzijā, kur vienā no cīņām uzvarētāju noteikšanai ar 40 minūtēm bija par mazu un bija nepieciešams pagarinājums.

Pirmā otrās kārtas spēle tika aizvadīta trešdienas vakarā, kad laukumā izgāja ”Kraukļi” un ”LSSS” basketbolisti. ”Kraukļiem” šī bija pirmā sezonas spēle, taču tā neizvērtās tik veiksmīgi kā plānots un nācās samierināties ar zaudējumu pret gados jaunākajiem Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem ar rezultātu 53:61. Uzvarētājiem teicamu sniegumu nodemonstrēja Hardijs Cebris, kura rēķinā 27 gūtie punkti. Savukārt ”Kraukļus” no zaudējuma neglāba arī Gundara Olbačevska 26 gūtie punkti.

Svētdien turpinājās 2.kārtas spēles un šajā dienā kopumā tika aizvadītas trīs cīņas. Pirmajā spēlē laukumā izgāja 1.divīzijas komandas ”Grobiņa” un ”Promenade Hotel”, kur otro uzvaru čempionātā izcīnīja grobiņnieki, uzvaru nodrošinot tikai pēdējās minūtēs ar rezultātu 85:76. Uzvarētājiem labākie ar 18 gūtajiem punktiem bija Rolands Silnieks un Jānis Jaunzemis. Savukārt ”Promenādes” basketbolistus no zaudējuma otro spēli pēc kārtas neglāba arī Toma Malkeviča izcilais sniegums, kuram šoreiz 27 gūtie punkti.

Atlikušajās divās šīs dienas spēlēs laukumā izgāja 2.divīzijas vienības. Vispirms intrigu pilnā mačā starp SK ”Jumts” un ”Lesjofors” komandām ar 40 minūtēm bija par mazu, lai noskaidrotu uzvarētāju un bija nepieciešams pirmais pagarinājums čempionātā. Tajā nedaudz veiksmīgāk izrādījās gados pieredzējušākie ”Lesjofors” basketbolisti, tādējādi izcīnot otro panākumu čempionātā ar rezultātu 75:74 un izvirzoties kopvērtējuma līderpozīcijās. Savukārt dienas noslēdzošajā spēlē ”Fēnikss” otrajā puslaikā salauza ”Liepājas Universitātes” pretestību, tiekot pie pirmā panākuma čempionātā ar rezultātu 77:57.

Nākošās cīņas tiks aizvadītas jau šajā nedēļā. Vispirms, trešdienas vakarā pulksten 19:00 spēkiem mērosies ”Fēnikss” un ”LSSS” komandas”. Savukārt sestdien, 16. novembrī, no pulksten 10:30 norisināsies nākošās piecas spēles, no kurām divas notiks 2.divīzijā, bet trīs 1.divīzijas ietvaros. Īpaši interesanta solās būt dienas pēdējā spēle pulksten 16:30, kur spēkiem mērosies abas pašreizējās 1.divīzijas līdervienības – ”Grobiņa” un ”Oskara Transports”. Visas spēles sestdien norisināsies LOC sporta zālē Nr.2 un ieeja bezmaksas.