Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Negaidīta “LDC” uzvara pār “APL”

01.04.2009 14:06

Otrdien, 31. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā pēc ”Lauvas” spēles ar ”VEF”, tika aizvadīta viena Liepājas pilsētas basketbola čempionāta 7. kārtas spēle starp ”APL” un ”LDC” komandām, kur nedaudz pārsteidzoši triumfēja ”LDC” basketbolisti – 94:82.

Par spēles favorītiem tika uzskatīti ”APL” basketbolisti, kuru rēķinā bija 4 uzvaras (tai skaitā pret ”Interspiro” un ”Mērnieks”). Taču ”LDC” līdz šim varēja lepoties tikai ar vienu uzvaru pār ”Asfalts” puišiem – 114:57.

Tomēr, jau ar spēles pirmajām minūtēm ritēja līdzīga cīņa un laukumā nevarēja manīt nevienas komandas izteiktu pārsvaru. Lai arī pirmo desmitminūti  ar trīs punkta pārsvaru (23:20) savā labā noslēdza ”APL” basketbolisti, taču otrajā ceturtdaļā vadību jau pārņēma datorcentrs, kuri lielajā pārtraukumā  devās ar 2 punktu pārsvaru – 46:44.

Pēc pārtraukuma laukumā turpinājās līdzīga cīņa un rezultāts auga lēnām. Trešo ceturtdaļu komandas nospēlēja samērā mazrezultatīvi, taču vēl joprojām 2 punktu pārsvars ”LDC” – 62:60. Savukārt, pārsteidzoši rezultatīvi ritēja izšķirošā ceturtdaļa, kuru daudz pārliecinošāk nospēlēja datorcentra spēlētāji. Pateicoties Igora Kuzņecova un Oskara Liepiņa rezultatīvai spēlei ”LDC” arī izdevās pārsvaru noturēt un izcīnīt visai negaidītu uzvaru – 94:82.

Uzvarētājiem lielisku maču aizvadīja abi pieminētie basketbolisti. Proti, Igors Kuzņecovs šajā spēlē izcēlās ar 34 punktiem (5 tālmetieni), taču tikai nedaudz atpalika Oskars Liepiņš – 31 punkts (5 tālmetieni). ”APL” rindās labākais ar 26 punktiem bija komandas rezultatīvākais basketbolists – Raivis Kalējs.

Liepājas pilsētas čempionāts basketbolā, 31. marts

LDC – APL 94:82 (20:23, 26;21, 16:16, 32:22)

Šīs spēles galarezultāts ir ieviesis izmaiņas arī turnīra tabulā. Pateicoties šai uzvarai, ”LDC” no 9. pozīcijas ir pakāpušies uz 7. un visticamāk, ka sestdienas spēlē ar ”Kraukļiem” arī tiks noskaidroti 7. vietas īpašnieki. Turklāt, šīs spēles galarezultāts ir ietekmējis arī ”APL” komandas stāvokli, jo zaudējums to atmet vienu pozīciju zemāk – 6. vieta.

Atgādināsim, ka pēdējās regulārā čempionāta spēles norisināsies šajā nedēļas nogalē, 4. un 5. aprīlī.”Play-off” mači gaidāmi jau pēc nedēļas. Norises vieta paliek nemainīga – Liepājas Olimpiskais centrs.

Esat laipni aicināti atbalstīt savējos!!!