Čempioni izkrīt no A divīzijas

14.03.2017 11:55

Liepājas vērienīgākajās amatieru sporta sacensībās – telpu futbola čempionātā – ir sadalītas vietas A, B un C divīzijā, bet cīņas vēl turpinās D divīzijā. Par 35 komandu turnīra lielo konkurenci liecina tas, ka pagājušā gada čempions “Liepājas papīrs” šogad ir zaudējis vietu A divīzijā.

A divīzijas otrā četrinieka pēdējā spēlē “Liepājas papīrs” ar 1:6 kapitulēja “Classic” komandai, lai gan tieši poligrāfisti atklāja cīņas rezultātu. Mača turpinājumā klasiķi bija galvastiesu pārāki, dominējot spēlē, bet “Liepājas papīra” centieni atsisties bija nesekmīgi.

Šī uzvara “Classic” komandai gan neļāva izvairīties no pēdējās 8. vietas A divīzijā un vietas zaudēšanas tajā, jo komanda šosezon neieradās uz divām spēlēm, un spēkā stājas nolikuma punkts, kas paredz, ka vienāda punktu skaita gadījumā zemāku pozīciju ieņem komanda, kurai ir kaut tikai viens tehniskais zaudējums.

Pārspēle starp “Liepājas papīru” un B divīzijas otro spēcīgāko komandu “RK Metāls” beidzās ar 5:1 metālistu labā.

“Virsaitis” ar 2:6 zaudēja “Liepājas tramvajam”. Šāds rezultāts ir uzskatāms par pārsteigumu, jo “Virsaitis” nomināli ir spēcīgāks kolektīvs, ko apliecināja spēles sākumā, kad izvirzījās vadībā ar 2:0. Jau pirmā puslaika pirmajā pusē “Tramvajs” panāca neizšķirtu, bet uzvaru nodrošināja spēles izskaņā.

“LJK” ar 2:5 zaudēja komandai “Meta-plast”, un arī šāds iznākums ir negaidīts. Jūrniecības koledžas komanda bija šīs spēles favorīte, tomēr šoreiz lika uzsvaru nevis uz savu meistarību, bet uz spēka spēli, bet, kad pretī saņēma tādu pašu futbolu, netika ar to galā.

“Rucava” ar 2:7 kapitulēja “Pāvila draudzei”, kuras rindās jau viens Toms Bermaks ir sāncenšiem bīstams spēlētājs, bet šoreiz laukumā devās trīs brāļi Bermaki, un visi guva vārtus.

“Nīca” ar 0:3 piekāpās “Raven” vienībai, lai gan sākumā nīciniekiem bija pārsvars, vārti brieda, tomēr komandu pievīla realizācija. “Raven” uzvaras gadījumā izcīnītu 1. vietu B divīzijā, bet zaudējums to atsviestu uz 4. pozīciju, tomēr komanda pati nosargāja savus vārtus, kā arī trīsreiz ieņēma “Nīcas” cietoksni.

“Vaiņode” ar 6:8 zaudēja “SLV Pluss” komandai, kas jau rezultatīvajā pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru (5:3), ko saglabāja līdz spēles beigām.

“Libava city 2” – “Meta-plast” 2:2. Rezultātu atklāja “Meta-plast”, tomēr libaviešu otrais sastāvs ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā, ko mača finiša taisnē nenoturēja pašu aizsardzības kļūdas dēļ.

“Pāvila draudze” – “Eldans” 7:3. Pārspēlē starp C divīzijas 2. vietas ieguvējiem un B divīzijas priekšpēdējo komandu, kristiešu rindās atkal izcēlās brāļi Bermaki. Pēc pirmā puslaika “Pāvila draudze” bija vadībā tikai ar 2:1, taču ļoti ražīga bija spēles pamatlaika pēdējā minūte, kurā abas komandas guva pa diviem vārtiem. “Eldans” gāja uz visu banku, ieguva izredzes atspēlēties, tomēr tūlīt pat sāncenši šīs izredzes iznīcināja.

“LJK” – “Vaiņode” 3:0. Ja vaiņodnieki spēlēja bez maiņām, tad topošie jūrnieki bija savākuši labu sastāvu, kas nevis lauza pretiniekus, bet atkal spēlēja futzālu un darīja to ļoti labi.

“UPTK veterāni” cīnījās neizšķirti 5:5 ar “SLV pluss”. Spēles pirmajā daļā veterāni jauniešus apspēlēja bez variantiem, pirmo puslaiku noslēdzot ar 4:1 savā labā. Tomēr mača otrajā daļā, iespējams, ka tieši svaigums plusiem ļāva uzspiest savu spēli un panākt neizšķirtu. “UPTK” vecmeistaru labā 4 vārtus guva Viktors Buliga, bet Igors Koršakovs savu vienīgo golu guva apspēlējot aizsargu, noguldot vārtsargu un ieripinot bumbu tukšos vārtos.

Citi rezultāti: “Liepājas enerģija” – FK “Liepāja/U16”, “TEM” – “Medze” 4:2, “Virsaitis” – “Liepājas enerģija” 3:4, “EKO valis” – “Liepājas tramvajs” 4:4.