Nenoturēto pārsvaru diena

07.11.2016 14:02

Liepājas telpu futbola čempionāta otrā spēļu diena paliks atmiņā ar pāris mačiem, kuros vadībā esošās komandas nenoturēja pārsvaru.

Dienas pirmajā spēlē turnīra divu debitantu duelī “Liepājas tramvaju parks” ar 1:8 zaudēja “Ekovalim”.

“Pāvila draudze” ar 3:5 piekāpās “Grobiņas pagastam”, lai gan pēc pirmā puslaika bija vadībā ar rezultātu 3:0. Ļoti ticama izklausās čempionāta rīkotāja Jāņa Proknera versija par to, ka zaudētājiem par labu nenāca komandas līdera Toma Bermaka došanās prom otrajā puslaikā.

“RK Metāls” – “Nīca” 3:0. Metālistiem bija lielāks cīņasspars un viņiem klāt stāvēja arī veiksme, līdz ar to komandas uzvara ir likumsakarīga.

“Classic” – “EKO Kurzeme” 2:6. Vienā no dienas interesantajām spēlēm klasiķi bija vadībā ar 2:0, bet, kad ekologi pārņēma vadību, “Classic” sāka spēlēt asāk, sakrāja sešus pārkāpumus, divreiz palika mazākumā, turklāt nopelnīja divus desmit metru soda sitienus uz saviem vārtiem, kas “EKO Kurzemei” ļāva nostabilizēt savu pārsvaru.

Neizšķirti 1:1 beidzās “Pāvilostas” un “RT Metāla” cīņa. Tās pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem, otrā puslaika sākumā “Metāls” atklāja šās sezonas gūto vārtu rēķinu, bet mača pēdējās sekundēs viņu vārtsarga neveiksme ļāva “Pāvilostai” panākt 1:1.

Dienas lielākajā trillerī “TEM” ar 9:10 piekāpās Ventspils komandai “Depo 14”. Ja čempionāta ievadā kādu maču vispār var nosaukt par fināla cienīgu, tad šo noteikti. Ventspilnieki sita skaistus vārtus no laukuma centra, bet abām vienībām padevās skaisti sitieni ar galvu. “Depo 14” izvirzījās samērā pārliecinošā vadībā, bet “TEM” jaudīgā pakaļdzīšanās apstājās vienu vārtu attālumā no neizšķirta.

“Libava city 2” – “UPB veterāni” 1:5. Libaviešu jaunatne noskrēja pieredzējušos pretiniekus, tomēr tieši pieredze un meistarība nodrošināja “UPB” vīru panākumu.

“SLV Plus” – “Vaiņode” 4:9. Plusiem ir atjaunots sastāvs, tomēr nemainās tendence šīs komandas futbolistiem spēlēt individuāli.

“Lesjofors” neizmantoja labas vārtu gūšanas iespējas un pārspēja “Libava city” tikai ar rezultātu 4:3.

“Mols L” zaudējums ar 1:5 komandai “Raven” lielā mērā ir skaidrojams gan ar ierobežotiem spēlētāju resursiem, gan ar to, ka šajā dienā komanda jau bija aizvadījusi divas spēles Aizputē, un Liepājā nācās cīnīties ne tikai ar pretiniekiem, bet arī ar nogurumu.

Citi rezultāti: “Blue Shock race” – “Eldans” 2:5, “Galaksis N” – “Zvejnieks” 2:6.