Pirmais neizšķirts

28.02.2017 11:16

Liepājas telpu futbola čempionāta augstākās divīzijas otrajā posmā ir fiksēts pirmais neizšķirts.

Neizšķirti 2:2 cīnījās “EKO Kurzeme” un “Depo 14”. Intriģējošajā spēlē ventspilnieki sev raksturīgajā manierē turpināja apdauzīt sāncenšu vārtu stabus. Ekologi pa pretinieku vārtiem sita retāk, un paši iesita tikai vienu golu, bet ar otro rezultatīvo raidījumu viņiem palīdzēja “Depo 14” spēlētājs Romāns Baluhins.

Ar pāris lēmumiem mača gaisotni nedaudz nokaitēja tiesneši, kas savu kļūdu vienā laukuma galā centās kompensēt ar tajā epizodē cietušajiem labvēlīgu lēmumu laukuma otrajā galā. Ņemot vērā to, ka “EKO Kurzemei” šī bija ļoti svarīga spēle, lai turpinātu cīņu par zelta medaļām, sākās arī nelieli asumi.

Uz čempiones titulu pretendē divas komandas, no kurām vislabākās cerības ir “UPTK”, savukārt “Depo 14” vairs nevar pakāpties augstāk par 4. vietu, toties tā vēl var ietekmēt titula likteni. A divīzijas otrā posma izšķirošajā spēlē “UPTK” un “EKO Kurzeme” tiksies svētdien, 5. martā pulksten 11.

C1 divīzijā “Grobiņas pagasts” ar 4:5 piekāpās “Pāvila draudzei”, lai gan pēc pirmā puslaika grobiņnieki bija vadībā ar 3:2. Šajā spēlē kārtējo reizi varēja pārliecināties, ka draudzes futbolisti ir galvenie pretendenti uz fair play balvu, kā arī to, ka meistarīgie “Grobiņas pagasta” spēlētāji pārāk daudz savas enerģijas un prasmes patērē nelietderīgi, proti spēlējot asi un pelnot sodus.

“Galaksis N” ar 7:1 pārliecinoši apspēlēja komandu “A.E. Partner”, kas nevarēja savākties saturīgam sniegumam, bet galaktiķu pārliecinošo panākumu ar 4 gūtiem vārtiem sekmēja Jevgēņijs Golovatenko, kuram padevās vairāki ļoti skaisti goli.

“Blue Shock Race” ar 6:3 apspēlēja komandu “Mols L”, kas pagājušajā sezonā priecēja ar skaistu sniegumu, bet šogad savu kvalitāti ir pazaudējusi, vairāk paliekot atmiņā ar savstarpējiem strīdiem.

“TEM” ar 7:2 sakāva “Liepājas papīru”, lai gan būt pārākiem pirmajā puslaikā uzvarētājiem ļāva tikai ar veiksmes palīdzību gūti vieni vārti. Otrajā puslaikā gados jaunākie elektromontieri tomēr salauza bez maiņām spēlējošo četrdesmitgadnieku pretestību.

Divu gados jaunu komandu duelī “LJK” ar 3:1 pārspēja “SLV Pluss” vienību. Abas komandas radīja labas vārtus gūšanas iespējas, un galvenā atšķirība starp sāncenšiem bija prasme savus momentus realizēt.