Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks

Sācies telpu futbola čempionāts

03.11.2012 17:29

Liepājas atklātā telpu futbola čempionāta pirmajā dienā notika četras spēles, kurās uzvarēja komandas “Depo”, “Medze”, “TKLS” un “Liepājas papīrs”.

Šogad čempionāta divās divīzijās piedalās iespaidīgs komandu skaits – 19 vienības. Ir paplašinājusies turnīra ģeogrāfija, proti, dalībnieku pulkā ir Ventspils komanda “Depo”, klāt nākušas arī jaunas Liepājas komandas.

Pirmās dienas pirmās trīs bija B divīzijas spēles. Atklāšanas mačā “Depo” ar 7:0 sakāva “Nīcu”, kura nebūt neizskatījās tik vāji kā to liecina rezultāts, bet atjaunotā sastāva dēļ pietrūka sapratnes laukumā, savukārt ventspilnieki teicami realizēja savus vārtu gūšanas momentus. Mača labākais spēlētājs – Staņislavs Šatins (“Depo”). Jau čempionāta pirmajā spēlē tiesnešiem nācās noraidīt spēlētāju – divu dzelteno kartiņu dēļ nākošo maču izlaidīs nīcenieks Elvijs Reķēns.

Otrajā mačā “Medze” ar 9:0 sagrāva čempionāta debitanti, komandu “Virāža A”, kurai ugunskristības sanāca rūgtas, lai gan epizodiski arī šis kolektīvs izskatījās interesanti. Pievīla taktisks un tehnisks brāķis, kā arī, protams, ka lielākā loma bija uzvarētāju meistarībai. Mača labākais spēlētājs – Raitis Suhins (“Medze”).

Savā dienas otrajā spēlē “Depo” ilgu laiku līdzvērtīgi cīnījās ar komandu “TKLS”, kas pirmo puslaiku pabeidza ar 1:0, bet vēl trīsreiz norībināja vārtu stabu. Lai arī otrajā puslaikā ventspilnieki pat panāca neizšķirtu 2:2, maču teicami aizvadījušie liepājnieki uzvarēja ar 6:2. Labākais – Ruslans Krivonosovs (“TKLS”), kurš bija arī dienas labākais spēlētājs starp B divīzijas futbolistiem.

Savukārt par visas dienas labāko spēlētāju atzina Aleksandru Stradiņu, kura komanda “Liepājas papīrs” A divīzijas grūtā cīņā ar 4:2 pieveica komandu “Full Force”. Papīrniekiem sevišķi smaga bija pirmā puslaika pirmā daļa, bet pārtraukumā “Papīrs” devās rezultātam esot 2:1. Otrajā puslaikā tas pieauga līdz 4:1, bet vienus vārtus pilnspēks atguva ar soda sitienu.

Turnīra rīkotājs Jānis Prokners informē, ka 10. novembrī čempionāta spēles nenotiks, bet visi tās dienas mači tiks pārcelti uz 11. novembri.