Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Totālais futbols un otrā puslaika pārmaiņas

09.01.2017 16:27

Ir aizvadītas Liepājas telpu futbola čempionāta šāgada pirmās spēles, vairākās no kurām cīņas iznākums izšķīrās otrajā puslaikā.

Gada pirmajā spēlē “A.E. Partner” ar 1:3 piekāpās “Zvejniekam”, kas mača gaitā ieguva vadību ar rezultātu 2:0, partneri pamatlaika pēdējā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr tad zvejnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Nozīmīgā cīņā par vietu C divīzijas pirmajā četrniekā, “RT Metāls” ar 2:1 apspēlēja “Grobiņas pagastu”. Metālisti pirmajā puslaikā atklāja spēles rezultātu, bet Grobiņas pagasta vienība pēc pārtraukuma panāca neizšķirtu. Iespējams, ka kaut ko vairāk šai komandai liedza sasniegt savstarpējās nesaskaņas, bet “RT Metāls” par to galvu lieki nelauzīja, un 35. minūtē izrāva minimālu uzvaru.

“Medze” ar 1:5 piekāpās “EKO Kurzemei”, kam mača lielāko daļu piederēja iniciatīva, tomēr epizodiski arī “Medzei” izdevās dominēt, it sevišķi spēles pēdējās desmit minūtēs, kad uzbrukumiem sāka pieslēgties šīs komandas vārtsargs. Ekologiem uzvarēt pārliecinoši palīdzēja spēles pašā izskaņā divi gūtie vārti.

Vēl “Kurzemes gaļsaimnieks” ar 1:11 kapitulēja “Liepājas Tramvaja parkam”, kura labā piecus vārtus guva Pāvels Fjodorovs.

Nākamās dienas spēles sākās ar “Priekules” zaudējumu “Medzei” – 2:5, lai gan pēc pirmā puslaika priekulnieki bija vadībā ar 2:0, turklāt viņu sniegums šķita itin stabils. Arī šajā spēlē uzvarētāji mača pēdējās sekundēs guva divus vārtus.

Nedēļas nogales vienīgais neizšķirts fiksēts “Eldana” un “Nīcas” spēlē, kas beidzās neizšķirti 2:2, lai gan pirmajā puslaikā nīcenieki ieguva divu vārtu pārsvaru.

Visbeidzot vīkenda rezultatīvākajā mačā “Lesjofors” ar 9:4 pārspēja “Molu L”. Pirmo puslaiku mača uzvarētāji pabeidza ar rezultātu 3:2 savā labā, bet otrā puslaika vidū pāris minūšu laikā abas komandas guva pa diviem vārtiem. Totālajā futbolā katra vienība uz sāncenšu gūtajiem vārtiem atbildēja jau pēc dažām sekundēm. Tomēr cīņas izskaņā “Lesjofors” sasita vēl četrus vārtus, un galveno lomu savas komandas uzvarā nospēlēja Aleksandrs Stepanovs, kura rēķinā šajā spēlē bija 6 goli.