Zināmi jaunie čempioni ”Vega 1” pludmales volejbola līgā

10.08.2012 12:46

Trešdien, 8. augustā, Liepājas pludmalē pie centrālās glābšanas stacijas noslēdzās šā gada pēdējais ”Vega 1” pludmales volejbola līgas posms. Par šā gada čempioniem savās grupās kļuva Artis Zombergs, Aigars Čerņavskis un Zane Niedola.

”Vega 1” pludmales volejbola noslēguma posmā kopumā startēja 30 dalībnieki un šoreiz lielākā pārstāvniecība bija tieši senioru grupā virs 35 gadu vecuma – 12 dalībnieki.

Vīriešiem startēja pieci pāri un par noslēguma posma labākajiem volejbolistiem kļuva Pauls Juriks un Aleksandrs Poļevs, kuri finālā pārspēja Arti Zombergu un Miķeli Jankovski. Bet 3. pozīcijā ierindojās Gints Bukāts un Dāvis Šveiduks. Kopvērtējumā pārliecinošu uzvaru šajā gadā izcīnīja Artis Zombergs, kurš trīs no pieciem posmiem noslēdza 1. vietā. Kopvērtējuma 2. un 3. pozīciju pēdējā posmā izrāva tās uzvarētāji, attiecīgi, Pauls Juriks un Aleksandrs Poļevs.

Sievietēm 5. posma uzvarētāju statuss Dainai Ledājai un Sintijai Baumanei, bet 2. un 3. vietā ierindojās, attiecīgi, Inga Jansone/Zane Labānova un Una Upmane/Inese Gūtmane. Neskatoties uz ne visai sekmīgiem pēdējiem posmiem, par šā gada kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Zane Niedola, bet 2. un 3. vietā ierindojās, attiecīgi, Sintija Baumane un Zane Labānova.

Savukārt, senioriem pie ceturtā panākuma 5. posmā tika Aigars Čerņavskis kopā ar Gintu Juriku un Andri Teteri, kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, Raiti Sjanīti/Gati Griezīti/Zigurtu Lāci un Ainaru Trapučku/Daini Zombergu/Jāni Buku. Vairāk nekā pārliecinoši par kopvērtējuma uzvarētāju kļuva, jau pieminētais, Aigars Čerņavskis, kurš uzvaru izcīnīja visos posmos, tajā skaitā debijas posmu startējot jauniešu konkurencē. Savukārt, 2. un 3. vietā kopvērtējumā ierindojās Andris Teteris un Ainars Trapučka.

Uzreiz pēc sacensībām pludmales kafejnīcā ”Red Sun Buffet” notika apbalvošanas ceremonija, kuru laikā labākie volejbolisti saņēma balvas no sacensību galvenajiem atbalstītājiem. Turklāt, apbalvošanas laikā visi dalībnieki tika informēti par to, ka šīs nebūt nav bijušas pēdējās pludmales volejbola sacensības šajā gadā, jo 17.augustā turpat pludmales volejbola laukumos pie centrālās glābšanas stacijas norisināsies Liepājas atklātais čempionāts pludmales volejbolā ar saviem pāriem trijās vecuma grupās: vīriešiem līdz 39 gadu vecumam, senioriem virs 40 gadu vecuma un, protams, arī sieviešu konkurencē. Sacensību sākums pulksten 18:00.