Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

“Power House Liepāja” aicina uz crossfit iepazīšanās treniņu

“Power House Liepāja” aicina uz crossfit iepazīšanās treniņu
Foto: Publicitātes
20.02.2020 11:25

liepajniekiem.lv

Gatavojoties spēka, ātruma un izturības sacensībām ”Liepājas Throwdown 2020”, kas norisināsies 7. martā Liepājas Olimpiskā centrā, sporta klubs ”Power House Liepāja” aicina visus interesentus uz kopīgu bezmaksas crossfit treniņu, kas notiks 25. februārī pl. 19.00 sporta kluba telpās, Flotes ielā 6. Treniņu apmeklēt var dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa iedzīvotāji, jo treniņš tiks veidots kā viegla crossfit iepazīšanās nodarbība, portālu informēja sporta kluba ”Liepāja Power House” vadītājs Jānis Putra.

Crossit treniņu laikā tiek izmantoti svarcelšanas elementi un vingrošanas vingrinājumi. Iepazīšanās nodarbība būs bezmaksas un tajā kluba treneri Jānis Putra un Andris Freimanis pastāstīs par crossfit sporta veidu un nodemonstrēs, kā pareizi un droši izpildīt vingrinājumus un pamata kustības, piemēram, celšanu un stumšanu. Pēc pamatkustību apgūšanas, tās kombinējot, kopīgi tiks izpildīts dienas uzdevums jeb WOD (workout of the day). Treniņš sāksies ar iesildīšanos un noslēgsies ar atsildīšanos daļu.

Koptreniņa mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un crossfit sporta veidu kā aizraujošu sportisku nodarbi ikdienā. Kā norāda kluba vadītājs Jānis Putra, crossfit ir pielāgojams ikvienam cilvēkam un viņa fiziskajām spējām, ir nepieciešama tikai vēlme apgūt ko jaunu. Turklāt jauna sporta veida apgūšanas laikā tiek iegūti jauni draugi un treniņa biedri, kuri motivēs trenēties un palīdzēs pilnveidot treniņu arī turpmāk.

Treniņš ilgs 60 minūtes, līdzi jāņem sporta tērps un apavi, un arī ūdens slāpju remdēšanai.

Uzziņai:

7. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, norisināsies spēka, ātruma un izturības sacensības ”Liepājas Throwdown 2020”, kurās sacentīsies 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un arī Vācijas. Interesants sacensību jauninājums būs uzdevums baseinā. Arī sacensību norises teritorija ir kļuvusi lielāka, un pirmo reizi tiks izmantota visa olimpiskā centra arēna.

Vērot sacensības klātienē un atbalstīt sportus aicināts ir ikviens aktīvā dzīvesveida entuziasts. Tās notiks no pl. 9.00 līdz aptuveni pl. 19.00. Uzdevumu starplaikos notiks konkursi skatītājiem, kuru laikā apmeklētāji varēs iegūt vērtīgas balvas.

Sacensībās startēs dažāda dzimuma un vecuma pārstāvji 8 kategorijās: vīriešu un sieviešu elites klasē, sporta klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 15 līdz 17 gadiem.

Sacensību nolikums un papildu informācija ir pieejama mājaslapā: http://www.liepajathrowdown.lv/, kā arī ”Liepāja Throwdown” un ”Power House Liepāja” facebook lapās.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli