Jaunajā trasē notika pēdējais posms

29.08.2017 07:01

Grobiņas jaunizveidotajā trasē aizvadīts Latvijas triāla čempionāta piektais posms, kuru organizēja klubs “Viking Trial”. Spēcīgākajā (A) grupā laurus plūca Andris Grīnfelds no Jelgavas TK “Agarska”.

Grobiņas klubs “Viking Trial” Latvijā ir izveidojis jaunu trasi, kurā norisinājās šā gada čempionāta noslēdzošais posms. Kopumā mačos piedalījās 35 mototriālisti. Sacensības kuplināja arī viesi no Igaunijas un Slovākijas.

A grupā ar iegūtiem 34 punktiem nepārspēts palika Andris Grīnfelds no Jelgavas “Agarskas”. Kristers Einass, kurš pārstāvēja “Grobiņas MK”, ar 49 punktiem ierindojās 2. vietā, bet Niks Alksnis no “Viking Trial” ar 78 punktiem noslēdza labāko trijnieku.

B grupā nepārspēts palika Peters Vranaks no Slovākijas, aiz sevis atstājot Kasparu Vērnieku no “MT Skolas” un Arvi Alksni no “Viking Trial”. “Grobiņas MK” triāla braucējs Guntars Mateuss uzvarēja C grupā, bet igauņu sportists Ross Tonis no “MC Panter” uzvarēja D grupā. Jauniešu konkurencē nepārspēts palika Renārs Atvars no “MT Skolas”, hobiju klasē uzvarēja Karts Kalve no Igaunijas, bet vēl viens igauņu sportists Stigs Ross triumfēja mini klasē. Savukārt Grobiņas “Viking Trial” braucējs Agnis Alksnis uzvarēja elektrogrupā.

Pēc Latvijas čempionāta piektā posma klubs “Viking Trial” organizēja sacensības “Vikingu kauss”. A grupā Kristers Einass ar 30 punktiem ierindojās 1. vietā, bet Niks Alksnis ar 47 punktiem ieņēma 2. vietu.