Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Jonass uzveic Herlingsu un uzvar Vācijā

Jonass uzveic Herlingsu un uzvar Vācijā
Foto: mxgp.com
02.09.2019 11:50

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

Nedēļas nogalē “ADAC MX Masters” seriāla sacensībās Vācijā, Bīlšteinā startēja Pauls Jonass, kurš abos braucienos aiz muguras atstāja titulēto Džefriju Herlingsu un izcīnīja uzvaru ātrākajā no klasēm. Tikmēr Edvards Bidzāns savā klasē uzvarēja vienā no braucieniem un ir ļoti tuvu titulam.

Pirmajā braucienā “MX Masters” klasē pirmos astoņus apļus līderis bija Herlingss no “Red Bull KTM” komandas, bet Jonass viņam devītajā aplī tika garām, finišējot kā uzvarētājs. Holandietis ierindojās otrajā vietā, bet trešais finišu šķērsoja Paskals Rauhenekers.

Tikmēr otrajā braucienā Jonass sākotnēji bija trešais, bet šoreiz pavisam ātri apdzina priekšā braucošo Herlingsu, kurš vien nesen atgriezies sacīkstēs pēc kārtējās traumas sadziedēšanas. Trešajā aplī “Rockstar Energy Husqvarna” rūpnīcas braucējs Jonass jau bija garām līderim Denisam Ulriham un nosargāja vadību līdz finišam. Herlingss finišēja otrais, Ulrihs – trešais.

Līdz ar to tieši Jonass kļuva par “ADAC MX Masters” sezonas priekšpēdējā, sestā posma uzvarētāju, divu braucienu summā aiz sevis atstājot 2018. gada MXGP pasaules čempionu Herlingsu, kā arī vietējo braucēju Ulrihu no “Bodo Schmidt Husqvarna” komandas.

Jonasam šogad tas bija pirmais starts Vācijas čempionātā. Sezonas kopvērtējumā līderis ir Ulrihs, bet 12 punktus pirms noslēdzošā posma viņam zaudē igaunis Tanels Leoks. Šoreiz “A1M Husqvarna” vienības sportistam neizdevās pacīnīties par pirmo trijnieku – braucienos tika gūtas astotā un piektā vieta, kas summā deva sesto rezultātu. Tikmēr pagalam neveiksmīgas sacensības izvērsās vēl vienam titula pretendentam, Jensam Getermanam, kurš šoreiz palika bez neviena punkta un otrajā braucienā pat nestartēja. Kopvērtējuma tabulā viņš 22 punktus aiz Ulriha.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)