Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Kristers Einass un Niks Alksnis piekāpjas pieredzējušajam sportistam Andrim Grīnfeldam

Ugālē, ”Karters” trasē, aizvadīts Latvijas mototriāla čempionāta piektais posms. Grobiņnieki Kristers Einass un Niks Alksnis ”Trial GP” klasē ierindojās attiecīgi 2. un 3. vietā, piekāpjoties pieredzējušajam sportistam Andrim Grīnfeldam.

07.07.2023 06:16

Sacensībās, kuras izvērtās par īstu pārbaudījumu lietainu laika apstākļu dēļ, startēja 74 sportisti no Latvijas un Igaunijas.

Par sacensību pārsteigumu prestižajā ”Trial GP” klasē parūpējās 2017. gada Latvijas čempions Andris Grīnfelds no ”AGxtreme”, kurš pēc ilgāka pārtraukuma nolēma atkal startēt Latvijas čempionātā un Ugālē izcīnīja 1. vietu.

Grobiņnieks Kristers Einass no MT ”Racing Team” ieguva 2. pozīciju, bet viņa novadnieks Niks Alksnis no ”Viking Trial” finišēja trešajā pozīcijā.

Klubu vērtējumā Ugāles posmā 1. vietu izcīnīja Igaunijas motoklubs ”Panter Motorsport” (373 punkti), bet A grupas amatieru vērtējumā uzvarēja Daniels Grīnfelds no ”AGxtreme”.

”Trial GP” klasē pēc pieciem posmiem vadību ar 91 punktu saglabā Einass. Kristeram ar 85 punktiem seko Alksnis, bet trešais ar 77 punktiem ir Einasa komandas biedrs Kristaps Ķīlis.

Latvijas triāla čempionāta sestais posms norisināsies 5. augustā Priežkalnos.