Minirallistiem mainīgas sekmes Jaunpilī

04.06.2007 18:42

0

Aizvadītās nedēļas nogalē Tukuma un Dobeles rajonā norisinājās Latvijas minirallija čempionāta ceturtais posms – “Jaunpils rallijs – 2007”, kurā ar mainīgām sekmēm startēja Liepājas minirallisti.  Samērā ātrajā Jaunpils trasē astoto absolūtajā vērtējumā un pirmo vietu 1,6+ klasē izcīnīja Krišjānis Caune kopā ar liepājnieku Vilni Vitkovski (“Honda Civic Type-R”), bet road klasē nepārspēta palika Mareka Vītola un Elvisa Stankeviča ekipāža. Savukārt Miks Ķenavs/Armands Ķenavs (“Škoda Felicia”) ierindojās septītajā pozīcijā 1,6 klasē.

Vēl jāmin, ka 15.vietu 1,6+ klasē ieņēma Uldis Zaharāns/Mārtiņš Kreicburgs (“Opel Kadett”).

Nākamais, piektais, Latvijas čempionāta posms norisināsies jūlija sākumā Ķekavā.