Otro nedēļu pēc kārtas Jonass MXGP posma kvalifikācijā ieņem 13. vietu

Šodien Nīderlandes MXGP ”Grand Prix” posma kvalifikācijā Latvijas braucējs Pauls Jonass ierindojās 13. vietā, tādējādi otro nedēļu pēc kārtas kvalifikāciju noslēdzot šajā pozīcijā. Uzvarēja francūzis Romēns Febvrs.

19.08.2023 20:48

Šodien MXGP Nīderlandes ”Grand Prix” kvalifikācijā 13. vietu izcīnīja Pauls Jonass, kurš, izņemot pašā sākumā, visas kvalifikācijas laikā cīnījās par vietu otrajā desmitniekā. Latvietis piedalās otrajā posmā pēc kārtas pēc tam, kad sadziedēja rokas savainojumu. Iepriekšējā nedēļas nogalē Jonass Zviedrijā pēc 13. vietas kvalifikācijā prata iegūt piekto vietu divu braucienu kopsummā.

Par kvalifikācijas uzvarētāju kļuva Romēns Febvrs no Francijas, kurš tuvāko sekotāju, Glenu Koldenhofu apsteidza par nedaudz virs vienu sekundi. Atpaliekot par piecām sekundēm, trešo vietu izcīnīja spānis Horhe Prado. Vēl pirmajā sešiniekā iekļuva Džeremijs Sīvers, Tims Gajsers un Alberto Forato. Traumas dēļ šo posmu izlaiž nīderlandietis Džefrijs Hērlingss.

MXGP sezonu iet uz tās beigu pusi. Kopā ar Nīderlandes posmu atlikuši vēl četri posmi. Šobrīd kopvērtējuma līderis ar 770 punktiem ir Horhe Prado. Otro vietu ar 98 punktiem mazāk ieņem šodien kvalifikācijā uzvaru izcīnījušais Febvrs, bet trešais ir Sīvers. Pauls Jonass ar iekrātiem 85 punktiem ir 23. vietā.