Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Pauls Jonass pabeidz sezonu ar titulu Vācijā

17.09.2012 15:45

Otro gadu pēc kārtas Pauls Jonass kļuva par ADAC MX MASTERS čempionāta uzvarētāju Vācijā – pērn viņš bija pirmais Junioru kausa izcīņā, bet šogad uzvarēja “Youngster Cup” izcīņā divtaktu dzinēju motociklu klasē.

Pagājušā gada pasaules junioru čempions 85 kub, cm klasē un šā gada pasaules junioru čempionāta bronzas medaļas ieguvējs 125 kub.cm klasē Pauls Jonass uz pēdējā posma sacensībām Holcgerlingenā ieradās līdera lomā savā klasē, taču Paula kritiens un tikai 19. vieta (2 punkti) pirmajā braucienā konkurentiem vēl kaut kādu cerību atstāja. Tikai līdz otrā brauciena finišam… Otrajā braucienā Pauls savā klasē bija pārliecinoši pirmais un otro sezonu pēc kārtas kļuva par čempionu savā klasē prestižākajā motokrosa seriālā Vācijā. Tuvāko sekotāju Kelvinu Vlānderenu no DĀR Pauls apsteidza par 28 punktiem.

Jau šodien Pauls Jonass devās uz KTM rūpnīcu Austrijā pēc 250 kub.cm motocikliem – nākamsezon Jonass acīmredzot startēs Eiropas čempionātā junioriem 250 kub. cm klasē (šogad Paulam 5. vieta kopvērtējumā 125 kub.cm klasē).