Pirms pēdējā posma nostiprinās vadībā

10.08.2010 07:10

Nedēļas nogalē Jelgavā aizvadīts Latvijas ūdens motosporta čempionāta ceturtais posms, kurā kārtējos panākumus guva Liepājas kluba “UPB Energy” piloti.

Jau tradicionāli kuplāko dalībnieku skaitu pulcēja jauniešu sacensības JT-250 klasē, kurā Liepāju pārstāv Māris Gūža un Guntis Atmats. Abi mūsējie nostartēja aptuveni šās sezonas savu rezultātu līmenī – Māris izcīnīja 6. vietu, Guntis bija desmitais.

Teicams starts T-550 klasē padevās Mārim Zarečņevam, kurš izcīnīja 1. vietu, bet uz pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Gatis Gibners. Divi mūsējie izcīnīja godalgotas vietas arī S-550 laivu klasē. Ar Lietuvas sportistu Edgaru Rjabko sīvi cīnījās Artūrs Brolītis un Pēteris Pelnēns, tomēr pārāks izrādījās ar Laura Gūtmaņa kādreizējo tehniku braucošais lietuvietis, Arturu atstājot otrajā, bet Pēteri trešajā vietā.

Vēl vienu 1. vietu “UPB Energy” komandai izcīnīja Ēriks Ķiepe-Kipge, bet vecmeistars Oļegs Kutepovs bija trešais. RN-2000 klasē 2. vietā ierindojās Māris Vasiļevskis, bet Mārtiņš Morozs ar savu formulu bija ātrākais F-4 laivu klasē. Komandu vērtējumā četru klubu ieskaitē liepājnieki pirms pēdējā posma ir nostiprinājušies pirmajā vietā.

Latvijas čempionāta pēdējais – piektais – posms 27. un 28. augustā norisināsies Liepājā, bet līdz tam mūsu pilsētas sportistus gaida mači ārpus Latvijas – šās nedēļas izskaņā M. Morozs startēs kārtējā “ADAC Masters” posmā Vācijā, bet nākamās nedēļas nogalē liepājnieki Ungārijā piedalīsies pasaules jauniešu čempionātā, kurā Liepāju varētu pārstāvēt trīs piloti – Māris Gūža, Artūrs Brolītis (S-550) un Mārtiņš Morozs (F-4).