Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Liepājā aizvadītas 2024. gada sezonas pirmās tenisa sacensības

Janvāra vidū trīs dienas LOC tenisa hallē norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa pirmais posms U18 vecuma grupā. Labāko rezultātu no mājiniecēm uzrādīja Anna Azarova, kura izcīnīja 3. vietu.

16.01.2024 10:53

Latvijas Tenisa savienības kausa pirmajā posmā U18 vecuma grupā kopumā piedalījās 17 jaunieši un 20 jaunietes.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Damirs Livanskis, Orests Ronis, Timo Tikums, Ralfs Rukmanis, Marks Freiborns, Paula Gurecka, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Alise Latiša, Jeļizaveta Rižkova, Annete Skripka un Polina Iļasova.

Jauniešu konkurencē vienspēlēs no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Damirs Livanskis, kurš aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, kur ar 0:6, 0:6 piekāpās ar 4. numuru izsētajam Paulam Kristoferam Kūdriņam (“Tennis Pro Academy”).

Par sacensību uzvarētāju kļuva Maksims Kazancevs (“JUTEN – Jūsu tenisa skola”), 2. vietu ieguva Pauls Kristofers Kūdriņš, bet 3. vietā ierindojās Stefans Audriņš (TK “Zauers”).

Meiteņu konkurencē divas liepājnieces aizcīnījās līdz sacensību pusfināliem, taču abas šo barjeru nepārvarēja, tādējādi sacensības noslēdza ar spēli savā starpā, lai noskaidrotu 3. vietas ieguvēju.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Poļina Koroļova (“JUTEN – Jūsu tenisa skola”), 2. vietu ieguva Viktorija Visočanska (“Mārupes TS”), 3. vietu izcīnīja liepājniece Anna Azarova, kura cīņā par bronzas medaļu līdzvērtīgā spēlē ar 7:5, 4:6 (10-6) pieveica savu komandas biedreni Paulu Gurecku.