Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Liepājas jaunie tenisisti izcīna medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās vairākās sacensībās. Gustavs Brižs izcīnīja 2. vietu Vācijā, tikmēr vairākās sacensībās Rīgā tika izcīnītas trīs veidu medaļas Jeļizaveta Rižkova – zeltu, Veronika Melančenko – sudrabu, Vasilisa Melančenko – bronzu, portālu informēja sporta skolā.

20.03.2024 12:47

16. un 17. martā Vācijas pilsētā Vaiblingenā Gustavs Brižs piedalījās 2. kategorijas sacensībās “STS-Cup Jugendturnier” U14 vecuma grupā.

Gustavs aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā atzina ar 3. numuru izsētā pretinieka pārākumu. Sacensību noslēgumā liepājnieks Gustavs Brižs izcīnīja 2. vietu.

16. un 17. martā Rīgā norisinājās LSTA balvas izcīņas 4. posms U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Veronika Melančenko un Vasilisa Melančenko.

Sacensību noslēgumā abas liepājnieces izcīnīja godalgotās vietas – Veronika izcīnīja 2. vietu, savukārt, Vasilisa – 3. vietu.

16. un 17. martā Rīgā norisinājās “Tennis My Life/Enri” balvas izcīņa U14 vecuma grupai. Vienīgā Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve Jeļizaveta Rižkova sacensībās tika izsēta ar 1. numuru.

Sacensību gaitā Jeļizaveta apliecināja savu līderes statusu un izcīnīja 1. vietu sacensību noslēgumā gūstot visnotaļ pārliecinošas uzvaras.