Liepājnieču duelis LTS kausa izcīņas finālā. Elza Tomase pārspēj Alisi Vindigu

Pēc Latvijas Tenisa savienības (LTS) kausa izcīņas pirmā posma U18 un U12 vecuma grupām stafeti pārņēma pieaugušie un U14 vecuma tenisisti. Pieaugušo vērtējumā finālā satikās divas liepājnieces, bet par uzvarētāju kļuva Elza Tomase.

16.07.2021 06:00

LTS kausa izcīņas pirmais posms pieaugušajiem norisinājās Valmieras sporta un atpūtas kompleksā “Avoti”, kā arī Vidzemes slimnīcas tenisa kortos. Pamatsacensībās sievietēm startēja divas liepājnieces, un abas sekmīgi aizkļuva līdz finālam. Turklāt turnīra gaitā mūsējās nezaudēja nevienu setu un savas cīņas uzvarēja gana pārliecinoši.

Elza Tomase pusfinālā ar 6-2, 6-1 pieveica Dārtu Daļecku no “ACB/VL Tenisa skolas”, bet Alise Vindiga ar 6-3, 6-3 uzvarēja ar otro numuru izlikto Valēriju Maiju Karginu no “Tennis Pro Academy”. Izšķirošā cīņa bija fināla cienīga, un tajā Tomase pārspēja Vindigu ar 7-5, 7-6 (7:4).

Vīriešu sacensību pamatturnīrā no Liepājas Tenisa sporta skolas startēja Toms Rolis, kurš pirmajā kārtā ar 2-6, 5-7 piekāpās sacensību pirmajam numuram Rihardam Emuliņam no Mārupes. Par pirmā posma uzvarētāju gan kļuva sacensību otrā rakete Gustavs Dambiņš no “Tennis Pro Academy”.

U14 vecuma tenisisti cīnījās Liepājas kortos, kur pašmāju sportisti bija diezgan plaši pārstāvēti. Tomēr līdz cīņai par medaļām neviens no mūsējiem neaizkļuva, bet labākais sniegums padevās Annai Azarovai, kura ceturtdaļfinālā ar 3-6, 1-6 zaudēja šo sacensību uzvarētājai Adelīnai Lačinovai no tenisa skolas “Open”.