No Ventspils atved sudraba medaļu

24.07.2020 13:20

19.jūlijā Ventspilī norisinājās ”Ventspils balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. 2.vietu sacensībās izcīnīja liepājniece Darja Korčevska, informēja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Loreta Šarlote Sprūde U8 vecuma grupā un Darja Korčevska, Marina Poļikarpova, Emīlija Brūdere, Madara Jaunzeme un Dārta Kirša U9 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā Loreta Šarlote Sprūde savā apakšgrupā, uzvarot visās četrās spēlēs, iekļuva pusfinālā, kurā diemžēl ar 5-11 tika piedzīvots zaudējums Elīnai Vaivarei (ACB/VL tenisa skola), bet cīņā par 3.vietu, līdzīgā spēlē ar 9-11 tika atzīts Gabrielas Jaunzemes (TK Jelgava) pārākums. Līdz ar to noslēgumā Loreta Šarlote Sprūde ieguva 4.vietu.

U9 vecuma grupā pēc cīņām apakšgrupās, vietu fināla grupā izcīnīja Darja Korčevska. Uzvarot vienu spēli ar 11-8, bet zaudējot otrajā fināla grupas spēlē ar 4-11 sacensību noslēgumā liepājniece Darja Korčevska izcīnīja 2.vietu.