Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

“Vaiņode” tikai pašā galotnē salauž salaspiliešu pretestību

Latvijas handbola virslīgā nedēļas nogalē norisinājās tikai viena spēle – HK ”Vaiņode” savā laukumā uzņēma turnīra tabulas pastarīti ”Salaspili”.

07.01.2023 14:44

Visā mača gaitā laukumā ritēja sīva cīņa punkts punktā, tomēr pēdējās minūtes veiksmīgāk aizvadīja vaiņodnieki, kas ar 26:23 (13:13) sagādāja salaspiliešiem jau desmito zaudējumu tikpat spēlēs.

HK ”Vaiņode” šosezon līdz šim bija guvis vien divas uzvaras, un abi panākumi sasniegti oktobrī.

Viens no panākumiem bija pret ”Salaspili”, kas joprojām cenšas tikt pie pirmajiem punktiem. 16. oktobrī mūsējie sarežģītā mačā uzvarēja ar 30:27, un arī šoreiz uzvara nāca grūtā cīņā.

Komandu pirmie metieni pa pretinieku vārtiem sasniedza mērķi – uz vaiņodnieka Riharda Plūmes golu ar to pašu atbildēja salaspilietis Kristiāns Strautnieks.

Turpinājumā mājinieki ieguva nelielu pārsvaru (3:1 un 4:2), bet viesi 18. minūtē pēc Artūra Kļaviņa precīza raidījuma atjaunoja neizšķirtu – 8:8. 23. minūtē viesi pirmo reizi izvirzījās vadībā, bet pēc pirmā puslaika rezultātu tablo vēstīja neizšķirtu – 13:13.

Otrajā puslaikā turpinājās tikpat sīva cīņa – minimālu pārsvaru ieguva viena vai otra komanda. 47. minūtē rezultāts bija neizšķirts (20:20), bet tad vaiņodnieki guva četrus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 24:20.

Pēc šāda pavērsiena viesi neatguvās un vaiņodnieki uzvaru nosargāja.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar deviņiem vārtu guvumiem bija Oskars Pāvils, viņa komandas biedriem Jurģim Strēlim un Deividam Strazdam pa pieciem goliem, bet četrus vārtus iemeta Rihards Plūme.

”Salaspils” labā astoņus golus iemeta Artūrs Kļaviņš, bet pa četriem – Krists Vidzis un Igors Ignatjevs.

22. janvārī ”Vaiņode” izbraukumā sacentīsies ar ”Ogri/Hydrox”.

HK “Vaiņode” – “Salaspils” 26:23 (13:13)

HK “Vaiņode”: O. Pāvils 9, Strēlis 5/3, Strazds 5, Plūme 4, Punpuls 2, Mickus 1.
“Salaspils SS”: Kļaviņš 8, Vidzis 4, Ignatjevs 4, M. Strautnieks 3/1, K. Strautnieks 3, Luksis 1.