Svētdiena, 12. maijs Valija, Ina, Ināra, Inārs

“Vaiņodes” handbolisti drāmā pieveic “Jūrmalas Sportu”, kļūstot par līderiem

Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgā otro uzvaru aizvadītajās divās spēlēs guvusi “Vaiņode”, kas izbraukumā dramatiskā cīņā ar 34:33 pārspēja citu kopvērtējuma augšgala komandu “Jūrmalas Sportu”.

"Vaiņodes" handbolisti. (Foto: HK Vaiņode)
02.10.2021 22:30

Mača pirmajā puslaikā vakardien spēli aizvadījušie jūrmalnieki lielākoties atradās iedzinēju lomā, tomēr vaiņodieši nespēja aizsteigties tālāk par divu vārtu atstatumu, puslaika izskaņā “Jūrmalas Sportam” viesus panākot un komandām pārtraukumā dodoties pie neizšķirta rezultāta – 17:17.

Pēc 15 minūšu pauzes laukumā iniciatīvu pārņēma jūrmalnieki, līdz 47. minūtei iegūstot trīs vārtu vadību (27:24). Vaiņodieši uzreiz atbildēja ar četru vārtu prettriecienu (28:27), atlikušajās minūtēs komandām turoties viena otrai līdzās. Pēdējo uzbrukumu pie rezultāta 33:33 dabūja “Vaiņode”, Jurģim Strēlim ar precīzu metienu trīs sekundes līdz finālsirēnai izraujot vaiņodiešiem laimīgu panākumu – 34:33.

Ar desmit vārtu guvumiem tieši Strēlis bija “Vaiņodes” rezultatīvākais handbolists. Pa sešām reizēm izcēlās Jānis Orlovs un Markuss Dīks. Zaudētāju sastāvā 12 no 15 raidījumiem realizēja Ričards Jablonskis.

Jūrmalas Sports – Vaiņode 33:34 (17:17)

Jūrmalas Sports: Jablonskis 12/6, Korzāns 5, Zariņš 5, Grīnbergs 4, Butans 3, Pusbarnieks 1, Millers 1, Kuplis 1.
Vaiņode: Strēlis 10/2, Dīks 6, Orlovs 6, Jurševskis 5, Plūme 2, Taujēns 2, Pumpurs 2, Sproģis 1.