Volejbolisti cīnās par Latvijas kausiem

08.01.2020 17:32

Liepājas Sporta spēļu skolas U19 volejbola komandas aizvadījušas spēles Latvijas kausa izcīņā, un gan jaunietes, gan jaunieši finišēja tabulas viducī.

Liepājas Sporta spēļu skolas volejbolistes treneru Gata Špakovska un Ingunas Valdmanes vadībā cīnījās par 5.–8. vietu. Komanda finālā aizvadīja trīs spēles un ierindojās 7. vietā 16 komandu konkurencē. Šajā vecuma grupā pirmās trīs vietas izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komandas.

Savukārt U19 vecuma grupas jaunieši trenera Ginta Jurika vadībā kopvērtējumā ieņēma 6. vietu no 11 komandām. Arī šeit 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skola.

Tikmēr Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Kurzemes Jaunatnes volejbola līgas sacensības U12 vecuma grupā. Pirmo posmu organizēja Liepājas Sporta spēļu skola, un šajos mačos piedalījās 20 komandas.

U12 meiteņu konkurencē uzvarēja LSSS otrā komanda, bet mūsējo pirmā vienība ierindojās 4. vietā. Puišu konkurencē LSSS pirmā komanda ieguva 3. vietu, bet sacensībās uzvarēja Dundagas komanda.