Ziemas čempionātā minigolfā piedalījās labākie Latvijas minigolferi

11.02.2020 14:36

Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu laukumos norisinājās Latvijas 2020. gada ziemas čempionāts minigolfā, kurā piedalījās labākie Latvijas minigolferi.

Junioru grupā visas medaļas sadalīja jaunie liepājnieki. Parādot lielisku sniegumu visos 5 apļos, par Latvijas ziemas čempionu ceturto reizi karjerā kļuva Rūdolfs Lagzda (106 punkti). Ceturto reizi ziemas sudrabu izcīnīja Emīls Šimanskis (113 punkti). Bronzu trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Sandris Mūrnieks (130 punkti).

Dāmu grupā ziemas čempiones zeltu pēc ilgāka pārtraukuma izcīnīja liepājniece Dace Kupce-Krieviņa, kura ir atgriezusies minigolfā pēc vairāku gadu pauzes (122 punkti). Iepriekšējo gadu čempione, liepājniece Kristiāna Kirša pašā finišā zaudēja Dacei tikai 1 punktu, un viņai šoreiz nācās samierināties ar sudrabu (123 punkti).

Kungu grupā jau trešais ziemas zelts grobiņniekam Reinim Mārtiņam Miķelsonam (119 punkti).

Senioru grupā savu titulu aizstāvēja Liepājas kluba šefs Verners Kiršs (110 punkti).

Par Latvijas ziemas čempionāta absolūto uzvarētāju jau trešo gadu pēc kārtas kronēja junioru Rūdolfu Lagzdu, turklāt pēdējā aplī Rūdolfs uzsita maģisko 18, pievienojoties ”Club 18” biedriem. 2.vietā Verners Kiršs, bet 3.vietā juniors Emīls Šimanskis.

Tagad Liepājas labākie sportisti turpinās gatavoties vienam no svarīgākajam šī gada turnīriem Latvijā – tradicionājam starptautiskajam turnīram Liepāja Open ‘2020, kurš jau astoto gadu norisināsies LOC iekštelpu laukumos 22. un 23.februārī, un paredzams, ka tas pulcēs 6 valstu spēlētājus.