Sestdiena, 18. janvāris Antis, Antons, Antonijs

Izbeidz tiesvedību saistībā ar pieprasījumu noteikt “Tosmares kuģubūvētavas” par maksātnespējīgu

Izbeidz tiesvedību saistībā ar pieprasījumu noteikt “Tosmares kuģubūvētavas” par maksātnespējīgu
Foto: Egons Zīverts
08.02.2018 16:16

LETA

Tiesa izbeigusi tiesvedību saistībā ar SIA “KHL-Company” pieprasījumu noteikt AS “Tosmares kuģubūvētavas” par maksātnespējīgu, ziņu aģentūru informēja Kurzemes rajona tiesas tiesneša palīdze Velga Lūka.

Tiesa šodien, 8. februārī, lēma izbeigt tiesvedību civillietā par SIA “KHL Company” maksātnespējas pieteikumu pret AS “Tosmares kuģubūvētava”, jo pieteicēja pārstāvis pieteikumu neuzturēja.

Jau vēstīts, ka iepriekš kuģu būves un remonta uzņēmums “Tosmares kuģubūvētava” vienojies ar SIA “KHL-Company”, kas tiesā prasa “Tosmares kuģubūvētavas” maksātnespēju, par parāda saistību dzēšanu, teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

“Tosmares kuģubūvētavas” valde informē, ka ir panākta vienošanās ar “KHL-Company” par “Tosmares kuģubūvētava” parāda saistību dzēšanu, un “KHL-Company” atsauks tiesā iesniegto pieteikumu par maksātnespējas procesa ierosināšanu.

Tāpat aģentūra LETA jau vēstīja, ka “KHL-Company” šogad 22.janvārī Liepājas tiesā iesniedza “Tosmares kuģubūvētavas” maksātnespējas pieteikumu.

2017.gada deviņos mēnešos “Tosmares kuģubūvētava” strādāja ar 2,956 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,1% mazāk nekā 2016.gada deviņos mēnešos, savukārt kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 2119 eiro. “Tosmares kuģubūvētavas” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Tā lielākā īpašniece ir “Rīgas kuģu būvētava”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)