Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Tirgotāji tiek aicināti pieteikt dalību mājražotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņam Rožu laukumā

Tirgotāji tiek aicināti pieteikt dalību  mājražotāju un amatnieku Ziemassvētku tirdziņam Rožu laukumā
28.11.2019 09:56

Biedrība "ETNO Liepāja”

Ziemassvētku tirdziņš šogad Liepājā, Rožu laukumā norisināsies 20. un 21.decembrī no plkst. 10:00-17:00. Kā ierasts, arī šogad svētku gaidīšanas laikā iepriecinās tirdziņš, kur varēs sasildīties gan ar siltu tēju, gan karstvīnu. Tirdziņā piedalīsies amatnieki un rokdarbnieki no visas Latvijas, piedāvājot apmeklētājiem apskatīt un iegādāties savus darinājumus. Svētku ieskaņā celsim godā mūsu pašu zemē saražotos lauku labumus, kādus nevar iegādāties lielveikalos.

Aicinām tirdziņam pieteikties amata meistarus no visas Latvijas – dizaina sveču, apģērbu, vilnas cimdu, zeķu un etnogrāfisko rotas lietu un bērnu rotaļlietu meistarus, mājražotājus ar gardiem pašu darinātiem produktiem no dabīgām izejvielām.

Uz Ziemassvētku tirdziņu divu dienu garumā Rožu laukumā interesenti aicināti pieteikt savu dalību līdz 12. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://forms.gle/c1enHiPqnWcJHyC9A, vai rakstot uz e-pastu [email protected], kurā jānorāda: dalībnieka nosaukums, reģistrācijas numurs un adrese, piedāvātā sortimenta apraksts un fotogrāfijas, nepieciešamais tirdzniecības vietas lielums, datums un informācija par elektrības pieslēguma nepieciešamību.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli