Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Labdarības veikals izziņo pieteikšanos “Pludmales Stipendijai”

Labdarības veikals izziņo pieteikšanos “Pludmales Stipendijai”
12.08.2011 14:43

Atslēgvārdi

Atbalstot Liepājas jauniešu un citu darboties gribošu cilvēku aktivitātes, turpmāk ik mēnesi labdarības veikals “Otrā Elpa. Pludmale” piešķirs vienreizēju stipendiju kādam no projektiem, kuru izvēlēsies veikala apmeklētāji. Sākotnējais stipendijas apmērs būs 300 latu, portālu informē veikala vadītājs Jānis Ezerlīcis.

No saņemtajiem pieteikumiem katrā mēnesī balsošanai tiks izvirzīti trīs projekti. Mūsu prioritātes – izglītība, veselīgs dzīvesveids un ekoloģija. Stipendijai drīkst pieteikties gan privātpersonas, gan bezpeļņas organizācijas – biedrības un nodibinājumi.

Stipendijas ieguvēju noteiks veikala apmeklētāju balsojums. Par katru veikalā iztērēto latu pircējs saņems vienu Otrās Elpas kuponu, kurš darbosies kā balsošanas žetons. Lai saņemtu kuponu, minimālā pirkuma summa būs viens lats.

Sīkāku informāciju par projektu var iegūt veikalā. Pieteikumus var iesniegt līdz katra mēneša 27.datumam. Balsojums par pirmo “Pludmales Stipendiju” sāksies 1. septembrī. Tai iespējams pieteikties līdz 27. augustam.

Labdarības veikals Otrā Elpa. Pludmale Liepājā darbojas kopš aprīļa un pirmajos trīs darbības mēnešos, pateicoties mantu ziedotāju un pircēju atbalstam, ar mantiskiem ziedojumiem atbalstījis Liepājas Nakts patversmi, Liepājas Bērnu namu un Liepājas Cietumu, kā arī finansiāli atbalstījis Liepājas jauniešu biedrību Radi Vidi Pats.

Jau ziņots, ka labdarības veikalā ikviens var ziedot sev vairs nevajadzīgas, bet citiem vēl noderīgas mantas (apģērbus, apavus, aksesuārus, rotaslietas, rotaļlietas, grāmatas, sadzīves priekšmetus u.c.), kā arī tās iegādāties tās par ļoti zemām cenām. Savukārt iegūtie ienākumi tiek ziedoti dažādiem labdarības mērķiem.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli